PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752855}
4,2 5 712
ocen
4,2 10 1 5712
2,5 16
ocen krytyków
Artemis Fowl
powrót do forum filmu Artemis Fowl

Widać, że Disney nie wierzy w ten film i próbuje go jakoś wypchnac z porażek tegorocznych

JohnTheBrave

Cóż szkoda że znowu przesuwają, tym bardziej że zwiastun akurat mnie zaciekawił.

JohnTheBrave

ponoc wynika to z faktu, ze nie chca zadnej filmowej konkurencji w okresie premiery.

rimonka

Zobaczyli mikre zainteresowanie, do tego taka kampania promocyjna z pewną dozą nieśmiałości, że rok wprzód to tego nie uratuje. No chyba, że ogarną marketing w końcu, bo jest tak marny, że dawno tak złego nie było.

JohnTheBrave

Przeciez Disney przejal Foxa, to mial wpychac premiere np. Artemisa pomiedzy swoje filmy i robic dodatkowa konkurencje? Oni mieli swoje rzeczy nastawione na gigantyczne zyski m.in. Dumbo, Lwa, Alladyna. Porozkladali Foxa premiery na dwa lata. I przypadkowo im sie teraz poszczescilo, bo filmy w produkcji sa przesuniete o 3 m-ce, a te, ktore sie nie zaczely na razie sa odwolywane. I takim oto sposobem Disney ma dwa razy wiecej materialu do dystrybucji gdy inni stoja. A zapowiadana jest kolejna fala wirusa. Disney ma teraz potencjalny megahit na lato i byc moze jedyny taki w tym roku, biorac pod uwage, ze wszyscy musza teraz rozciagnac dystrybucje na dluzszy okres czasu by wypelnic opoznienia. Moim zdaniem przypadkiem ale moze i lepiej, ze Artemis nie wchodzi do kin, a wejdzie tylko na ich platforme bo jest to niezla promocja samego Disney stream. Dzieciaki beda chcialy przeciez obejrzec, a dekoracje w Longcross dalej tam stoja, wiec jak bedzie sukces to...

JohnTheBrave

Disney rusza z wlasnym portalem stream chyba w marcu (?). Chca aby filmy byly tylko i wylacznie dostepne na ich portalu tak jak ma Netflix by sie nie dzielic 50/50 pieniedzmi z dystrybutorami.

ocenił(a) film na 5
JohnTheBrave

Właśnie ogłoszono, że film trafi do kin, tylko od razu na Disney+ :)

ocenił(a) film na 5
ja0lek

NIE trafi do kin*

ocenił(a) film na 6
JohnTheBrave

Ja właśnie po filmie, ok rewelki nie ma, ale uważam, że ocena 2 czy 3 to jednak jakaś złośliwość. No, ale każdy ma inny gust. Niewiem o jakich porażkach Disneya pisaleś/as bo zeszły rok 2019 było ok a przesuniecia tegoroczne wynikają z rozprzestrzenienia się Koronowirusa, dlatego wiele filmów trafiło nie do kin a właśnie na platformy streamingowe. Disney swoją w USA udostępnil już w listopadzie ale na HBO GO czy Netflixsie wciąż będzie można zobaczyć część ich filmów do czasu aż platforma będzie dostępna globalnie. Plan był taki że do 21 marca będzie mozna odbierać ja w europie środkowej i zachodniej niestety znowu koronowirus. Na tę chwilę w pl ma byc dopiero w marcu 2021.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones