PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399300}

Artur i zemsta Maltazara

Arthur et la vengeance de Maltazard
6,2 25 831
ocen
6,2 10 1 25831
4,5 4
oceny krytyków
Artur i zemsta Maltazara
powrót do forum filmu Artur i zemsta Maltazara

Tak jak dużo ludzi oglądało pierwszą część. Bardzo chciałem iść na ten film, i poszedłem dzisiaj. Rozczarowanie to mało powiedziane. Malinka 2010 roku.
Szczegóły:
Film trwa bez reklam i napisów 75min. Z tego 15 minut to animacja. Można było zrobił ten film 25 minutowy max. (przypominam w pierwszej części 80 procent to animacja).
Nic się nie dzieje, po prostu niiiiiiiiccccc. Jak chcecie nabawić się kompleksów i zapomnieć że Artur i miminki była fajne nie idźcie.
Specjalnie napisałem opinie o tym filmie (co normalnie nie chce mi się pisać w ogóle o filmach jak oglądnę)aby przestrzec rodziców i dzieci.

PŁACZE ,PŁACZE i nadal nie mogę przestać

czemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
big20

spokojnie, może gdy wejdzie trzecia część i obejrzy się te filmy pod rząd to nie będzie tak źle, w zasadzie też miałem mieszane uczucia jak wyszedłem z kina, ale żyję nadzieją na lepsze. Poza tym niestety trzeba przywyknąć do tego że druga część jakiejkolwiek trylogii która nie powstała na bazie książek jest zazwyczaj najgorsza. Mo może z wyjątkiem Shreka, ale to inna bajka ;]

ocenił(a) film na 2
Darth_Andrus

Przywyknąć? Toż to kpina! Rozwleka się taki film tylko po to, żeby 2 razy więcej zarobić. Nudne to jak flaki z olejem, ostatnie 15 minut to dopiero jakaś akcja. Ja tam do tego nie przywyknę.

ocenił(a) film na 8
romantic

Wiesz, możesz albo pogodzić sięz tym faktem, albo go nie przyjmować. Ale z moich obserwacji niestety tak wynika, że jak ktoś zrobił film i okazał się on jako takim sukcesem, a nie miał w planach kolejnych części, to najczęściej jak postanowi zrobić drugą i trzecią, to ta druga jest najgorsza z trylogii. Nie wiem z czego dokładnie to wynika ale mam parę swoich podejrzeń. Fakt że w tym filmie poza ostatnimi 15 minutami nic się nie działo. Ale żyje nadzieją na lepszą trzecią część...

ocenił(a) film na 4
Darth_Andrus

Selenia pokazana tylko przez 10 minut... Porażka.... :<
Zero magii pierwszej części i tylko trochę Seleni.
Reszta filmu to bzdurny konflikt rodziców Artura i retrospekcja MaltazOrda również opisujące starszych głównego bohatera. Nie podobało mi się :<

ocenił(a) film na 6
DrapieznyPumpernikiel

Ten film nie był tylko o Seleni, chociaż muszę przyznać, że było jej naprawdę mało.

ocenił(a) film na 4
gupicap

Ano nie tylko, lecz pierwsza część coś prezentowała oprócz rzeczonej księżniczki, a druga nie ma do pokazania nic. Nawiasem mówiąc, Selenia to najfajniejsza panna (a właściwie to już nie panna) z filmów animowanych.

ocenił(a) film na 1
big20

TRAGEDIA!!! Moja córka do tej pory ogląda pierwszą część Artura, jest jej
ulubioną bajką, BAJKĄ nie filmem, jak tylko zobaczyłam zwiastuny drugiej
części od razu zarezerwowałam bilety, i tak bardzo się rozczarowałam. Mała
w połowie FILMU chciała wyjść do domu. Po prostu szkoda słów, czasu i
pieniędzy... i szczerze mówiąc nie pójdę na 3 część jeżeli nie zobaczę jej
wcześniej gdzieś na necie. Radzę zrobić to samo...
Pozdrawiam wszystkich zawiedzionych seansem.

big20

idę na to do kina, myślę, że mi się spodoba, bo czytałam o filmie w różnych źródłach(min. na filmweb ;]) ;p xD

KOCHAM "Artura i Minimki" to mój ulubiony bajko-film, myślę, że nie zawiodę się na wątku miłosnym <,3(OBY BYŁ!!!!)

ps. kto wie czy jest jakiś wątek miłosny w 2 części??

ocenił(a) film na 10
big20

Tak Artur powraca, może w nie tak dobrej formie jak poprzednio ale nie jest tak wcale źle jak piszą.
Film i cała historia jest niezła a przygody Artura ogląda się znowu z zapartym tchem, no i ta Selenia.
Niestety film jest urwany w środku , pewnie to dla tego że Besson chciał zrobic trylogię a szkoda bo poprzednia częśc powstała w oparciu o dwie książkia a ta o jedną , lepiej jak by skończył.
Mogło byc lepiej ale i tak zobaczę jak to się skończy.

Moja ocena w skali od 1 do 6 3,55

ocenił(a) film na 3
big20

Ech, niestety zgadzam się.
Poszedłem na film z nadzieją wyszedłem zdegustowany.
Cały film był tylko przygrywką do 3 części.
Film o niczym i bez jakiejkolwiek puenty.
Wyglądało jakby był zrobiony na siłę....
Podobał mi się tylko 1 motyw: zwierzątka (te prawdziwe - lis, sowa, wilk...)
Napisałbym szczegółowo co mi się nie podoba ale szkoda mi się wysilać...
Generalny pogląd znacie. Nudziłem się.

big20

Ja zostałam zmuszona przez młodszego braciszka na ten film, siedziałam i patrzyłam tylko na zegarek kiedy się skończy, żeby wyjść ogólnie nie mogę za bardzo coś o tym filmie napisać bo większą uwagę zwracałam na to kiedy się ten film skończy więc chyba nie był zbyt interesujący.

big20

Dokładnie film jest beznadziejny szkoda czasu na oglądanie nic sie w nim niedzieje doslownie nic.

bella00

Ale nie o to chodzi by cały czas była akcja (chociaż nie może jej zabraknąć)specjalnie na początku był film a nie animacja.Musieli wyjaśnić co się działo a nie zaczyna się film a Artur zatęsknił za muminkami to wszedł spowrotem do tego świata.Selenie porwano już na początku a Artur próbuje pomuc.A tu Maltazar wychodzi a Artur z nim walczy na pięści ;).To troche nie miało by sensu.Ale ja mam swoje zdanie a ktoś inne.

ocenił(a) film na 5
big20

przecież jakieś muszą być. np. tragedia masakra armageddon ragnarok potwornośc tortura i wszystko inne. TRZY LATA TO ROBILI!!!!!!!!!!!! 3 LATA SIE CZEKAŁO A WYSZŁA TRAGEDIA\!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA 3 CZĘŚĆ CZEKAŁO SIE DUŻO MNIEJ A BYŁO DUŻO LEPEIJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wygląda na to że im więcej czasu mają twórcy tym więcej zdążą zepsuć!

ocenił(a) film na 1
big20

nie pomaga nic,lizanie korzeni dna wodorostów i alg.Film dla (...),szkoda słów,chociaż akceptuje wiele gatunków ocena -1/10

ocenił(a) film na 8
jblodz

,,Film dla wszystkich którzy potrafią docenić dobre kino''.Czyli np.dla mnie,bo film mi się bardzo podobał,chociaż gorszy od pierwszej częśći

big20

zgadzam sie ten film to shit jakich malo

ocenił(a) film na 7
big20

Ależ głupoty tu wypisujecie. Wszystkie trzy części są po prostu dobre. Jak już jest mniej animacji, to zaraz tragedia. Ludzie opamiętajcie się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones