PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123311}

Asterix i wikingowie

Astérix et les Vikings
7,0 31 405
ocen
7,0 10 1 31405
5,8 5
ocen krytyków
Asterix i wikingowie
powrót do forum filmu Asterix i wikingowie

Strasznie się zawiodłam po obejrzeniu tej części. Czułam się jakbym oglądała 'nie tego' Asterixa. Kompletnie nie ma tego klimatu co pozostałe, dialogi nie są już tak zabawne. Podsumuję to jednym zdaniem: czym nowsze, tym gorsze.

ocenił(a) film na 5
tooshi

Mam dokładnie takie same odczucie. Nawet jak młócili rzymian to już jakoś nie tak jak kiedyś. Oglądałem wersję po angielsku teraz muszę gdzieś sobie załatwić z polskim dubbingiem, może będzie lepsza. Czasem polski dubbing jest lepszy niż wersja oryginalna :)

ocenił(a) film na 5
Guliwer_2

No to jestem po wersji z polskim dubbingiem i powiem że odczucia trochę lepsze niż po wersji angielskiej. Na marginesie nie wiem co ludki mają do Dody, całkiem OK podłożyła głos :) Też jej nie lubię ale jak jej wyszło to trzeba to przyznać ;)

użytkownik usunięty
tooshi

Jak dla mnie wersja zarówno ang jak i dub jest straszna.. Jedynie motywy z wikingami są śmieszne.. A tak to słabizna. Wygląda jak każda dzisiejsza bajeczka, nie ma tego klimatu co poprzednie części. Za dużo tutaj rzeczy nowoczesnych, zwłaszcza denerwuje mnie postać tego dzieciaka.. Ta część to pierwszy gwóźdź do trumny, niech już lepiej nie kręcą nowych części..

ocenił(a) film na 6
tooshi

Trochę się zgodzę. Ta część nie była taka rewelacyjna. Już "Asterix podbija Amerykę" zaczął się pogarszać.

ocenił(a) film na 6
szpszakal123

ale wg mnie jest lepsze od "asterix podbija ameryke"
wiec nie najslabsza jak dla mnie ale jednak gorsza od tych 1na ktorych prawie sie wychowalem i ktore uwielbiam

ocenił(a) film na 9
tooshi

Najlepszy film animowany o Asteriksie! Jedyny słaby film jaki widziałem związany z Asteriksem, to "Asterix na olipiadzie". Reszzta to same rewelacje - szczególnie z Wikingami, którzy wprost powalają na kolana widza!

ocenił(a) film na 4
tooshi

skqd wiecie jaki ten film jest przeciez dopiero 26 grudnia jest premiera

ocenił(a) film na 5
xxKasiurkaxx

data premiery: 2006-05-12 (Polska) dane z filmwebu ;)

ocenił(a) film na 4
Guliwer_2

moze i data premiery jest w 2006 roku ale to było w tym kraju gdzie ten film nakrecili

ocenił(a) film na 6
xxKasiurkaxx

2006-05-12 (Polska) , 2006-04-12 (Świat)

wg filmwebu premiera polska tez byla w 2006

ja ten film mam juz dosyc dlugo

ocenił(a) film na 4
El_Magiko

moze i był w kazdym razie ja go nie widziałem

ocenił(a) film na 6
xxKasiurkaxx

no to masz teraz okazje bo dzis leci w tv

ocenił(a) film na 5
tooshi

Zgadzam się ze to najsłabsza część serii. naprawdę dla mnie to porażka na całego... ta część jest po prostu mało śmieszna i mało pomysłowa. W ogóle chybionym dla mnie pomysłem było wplatanie do filmu "hitów z radia" itp.

ocenił(a) film na 4
Wortes

rzeczywiscie bardzo słaba czesc czemu oni na koncu zaprzyjaznili sie z wikingami no i mogli zrobic ze ten trendix cały czas jest przywiązany i sie bardzo boi a nie uwaza wikingów za przyjaciół i jeszcze tanczy

ocenił(a) film na 8
xxKasiurkaxx

Ciekawe rzeczy piszecie ;>
Nie przepadam za komiksami Asterixa.
Filmy fabularne są żałosne.
Dokładnie tą animację z Wikingami spróbowałem ot tak, z nudów i bardzo mnie ubawiła... skoro to zbiorowe zdanie, że jest tak słaba, to muszę spróbować innych.

ocenił(a) film na 10
tooshi

Według mnie to jest bezwzględnie najlepsza część. Po prostu ją uwielbiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones