PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557735}
7,1 1 047
ocen
7,1 10 1 1047
Asylum 5D
powrót do forum filmu Asylum 5D

Mi osobiście podobała się scena z pralkami, biegające duchy i ogień z podłogi. Kruki też robiły wrażenie. A wam co się najbardziej spodobało?

00Inez00

Fajne było jak pająki chodziły po nodze :D.Podobały mi się również duchy :).Naprawde zajebiste i warto było na to pójść,

ocenił(a) film na 9
00Inez00

Fajne, straszne były Kruki, Pająki, i ten wybuch w podłodze!!!! Ogólnie pięknie zrobiony filmiik!!!

00Inez00

Zdecydowanie duchy i zimno jakie sie robilo gdy one sie pojawialy rewelacja naprawde super filmik polecam!!!

00Inez00

Widziałam to dziś i powiem tak, że efekty robią wrażenie. Naprawdę dobra robota, jeśli idzie o grafikę i jej szczegóły. Duchy, kruki, pająki. Sam szpital i cmentarz. Ale brakowało mi takich drobnostek jak zapach wspomniany w opisie. Gdyby dodali to, byłoby idealnie, bo w zasadzie tego byłam najbardziej ciekawa.
Ulubiony fragment? Chyba wyjście ze szpitala i lot z krukami. Uwielbiam takie momenty :D
Poza tym, oceniam film 10/10. Zasłużył. Z chęcią obejrzałabym go jeszcze nie raz.

RainaEternity

Byłam na tym w Kołobrzegu i u nas pojawił się zapach stęchlizny - u ciebie nie?

Ta krótka animacja to naprawdę kawałek fajnej roboty. Nie umiałabym wybrać ulubionego momentu, ale bardzo spodobał mi się lot z krukami :)

ocenił(a) film na 8
Purslane

Przykładowo w Extreme Parku w Ustroniu na Równicy zapachów nie było. No chyba, że po prostu mam niewrażliwe powonienie :D A fotele skrzypiały i miały opóźnienie względem efektów :D

Mi najbardziej się podobały wszelkie szczury, karaluchy, pająki, kruki - gdy nie miało się długich spodni, uczucie było bezcenne, zwłaszcza, gdy człowiek się tego nie spodziewał :D

ocenił(a) film na 7
00Inez00

Mnie najbardziej podobał się lot z krukami, woda z sedesu i deszcz ;) Ale część od wybuchu do końca była najlepsza. Świetna grafika i efekty.

ocenił(a) film na 9
patrykDJ2009

Całość rewelacyjna ,a już akcja z padającym deszczem na cmentarzysku ( i w realu) to mistrzostwo Świata :D

00Inez00

chociaz widzialam ten filmik rok temu nie dal o sobie zapomniec :D przez cala przeprawe przez szpital? bylo naprawde super ale najbardziej podobal mi sie lot z krukami i deszcz pod koniec. marzy mi sie obejzenie dluzszych produkcji z takimi efektami. polecam!!!

użytkownik usunięty
Hamadaa

Oglądałam go w wakacje 2011 w Gorzowie Wlkp. Tam niestety nie było zapachów (z tego co pamiętam) ale ani trochę nie żałuję pieniędzy i przepychania się przez tłum ;) Najlepsze sceny? Chyba lot z krukami pod koniec. No i deszcz. Ogólnie - niesamowite. Chętnie obejrzałabym jeszcze raz.

ocenił(a) film na 10

u mnie też zapachów nie było :( najbardziej mi sie podobał lot z krukami i jak szczur skoczył :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones