PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462753}
2 761
chce zobaczyć
At the Mountains of Madness
powrót do forum filmu At the Mountains of Madness

"W górach szaleństwa" to absolutnie epickie opowiadanie Lovecrafta. Ufam Del Torro, że wie co robi, w końcu ma tyle świetnych filmów na swoim koncie. A Perlman w głównej roli to już absolutna perła nad perłami. Czekam z niecierpliwością na jakiekolwiek nowe informacje.

yehet

Del Toro coś lubi współpracować z Perlmanem

yehet

Ja również. Od lat jestem wielkim fanem Samotnika z Providence. Jeśli ktoś taki jak Del Toro bierze się za takiego autora, to musi być coś dobrego.

Lukas_Art

Tylko fajnie by było, gdyby coś rzeczywiście ruszyło się w tej sprawie, bo jak na razie narobili nam apetytu i cisza jak trwała, tak trwa.

yehet

Del Toro twierdzi że nadal chcę nakręcić film ale żadne studio nie chce mu dać takich pieniędzy z kategorią R jednak jest nadzieja po sukcesach Deadpoola i Logana

yehet

Myślicie, że ogromne wyróżnienie Del Toro na tegorocznych Oscarach wpłynie w jakiś sposób na decyzje potencjalnych producentów i zwiększy szanse na realizację "At the Mountains of Madness"? Czy liczba statuetek może przełożyć się na zaufanie do reżysera i zaakceptowanie jego radykalnej wizji? (mam na myśli kategorię wiekową R)

wito_filmweb

Mało prawdopodobne. Myślę, że dla producentów nadal ważniejsze będą potencjalne wyniki finansowe, niż prestiż nazwiska osoby, z którą współpracują. Jedyną i być ostatnią nadzieją dla "At the Mountains of Madness" jest Netflix. Można powiedzieć, że oni lubią "wyrzucać pieniądze w błoto", a dodatkowo ostatnio przyciągają bardziej znane nazwiska, żeby wzmocnić swoją pozycję w branży. Tak więc Netflix to chyba jedyny, potencjalny producent, który mógłby wyłożyć to 120-150mln, tylko po to by zrobić wokół siebie szum.

Zresztą Del Toro współpracuje już z nimi przy innym, życiowym projekcie - Pinokio - więc kto wie, może zagada o możliwość realizacji kolejnego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones