Atlantis: The Lost Empire

1 godz. 30 min.
7,4 57 443
oceny
7,4 10 57443
6 711
chce zobaczyć
{"rate":5.5,"count":2}
{"type":"film","id":3958,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Atlantis%3A+The+Lost+Empire-2001-3958/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Atlantyda - zaginiony ląd
 • Andzionsan ocenił(a) ten film na: 10

  Jest niezwykle klimatyczny i ma przepiękny soundtrack!

 • toster666 ocenił(a) ten film na: 6

  Andzionsan Soundtrack to może i piękny, choć strasznie zalatuje Williamsem

 • Andzionsan Tak, co prawda soundtrack nie jest aż tak piękny jak w "Królu Lwie", "Królewnie Śnieżce" czy "Pięknej i Bestii", ale też naprawdę dobry.

  "Atlantyda..." to przykład filmu, który nie spodobał się krytykom, a mimo to jest dobrym, ciekawym i wartościowym dziełem. Widać krytykom nie spodobało się połączenie konwencji Indiany Jonesa i filmów Disneya, ale np. mi to nigdy nie przeszkadzało. Kultura Atlantydów jest ciekawa (Atlantydzi mówią własnym językiem, stworzonym (chyba) na potrzeby filmu, co w filmach Disneya i w ogóle w animacjach jest unikatowe), i jest kilka naprawdę pięknych i chwytających za serce scen.

  Co prawda bohaterom można zarzucić sztampowość i szablonowość, ale fabuła, animacja, kultura, poszczególne sceny i soundtrack ratują film.

 • Dawidf1 ocenił(a) ten film na: 9

  Andzionsan Racja. :-)

 • lavrenzo84 ocenił(a) ten film na: 9

  Andzionsan a najlepsza jest animacja i kreska.Uwielbiam poprostu sie patrzec na ten film.Dzisiaj sie juz takich nie robi.Czuc przygode przez wielkie P ;]