Atlantis: The Lost Empire

1 godz. 30 min.
7,4 57 434
oceny
7,4 10 57434
6 708
chce zobaczyć
{"rate":5.5,"count":2}
{"type":"film","id":3958,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Atlantis%3A+The+Lost+Empire-2001-3958/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Atlantyda - zaginiony ląd
 • tomanowa ocenił(a) ten film na: 9

  Zawsze mi jest smutno jak piszą o disneyowych księżniczkach i zapominają o Kidzie, jednej z nielicznych które toleruję :(

 • tomanowa Smutek jest rodzajem bólu, a ból jest w istocie twoim przyjacielem, który wskazuje na coś co jest NIE TAK!
  Gdy pojawi się w w fizycznym ciele, sygnalizuje zagrożenie (ostrzega przed uszkodzeniem systemu lub potrzebą naprawy).
  Gdy odczujesz go w duchowym ciele (jak ten) ma takie samo zadanie -NAKIEROWAĆ CIĘ NA rozwiązanie ku doskonaleniu swej kondycji.
  Jesteś podwójną, duchowo materialną osobą (jednak obecnie żyjesz w świecie, gdzie aspekt duchowy jest traktowany po macoszemu,
  niezwykle zaniedbywany, tak że zapomniano o tym, że w tym zakresie można także doskonalić się, wznosząc ku większemu zdrowiu, harmonii i szczęściu. Ta tęsknota, którą odczuwasz (pisząc o postaci z bajki) wskaże Ci drogę. To co ją wyzwala jest jak metafora do Twego pragnienia (domyślnie, sposobu bycia, realizacji). Każdy z nas ma ogromne możliwości, ale ta cywilizacja jakby zapomniała o tym (pogrążając ludzi w życiu pustym schematem, jakby na zasadzie wegetacji, gdzie wykorzystują niewielki procent piękna życia).

 • smile0n ocenił(a) ten film na: 9

  zjonizowany zaraz... co?

 • smile0n co, co?

 • użytkownik usunięty

  tomanowa dokładnie, Kida to dla mnie najpiękniejsza księżniczka Disneya, do tego waleczna i odważna i w ogóle zdecydowanie niedoceniana !

 • Rudolfo ocenił(a) ten film na: 6

  tomanowa W najnowszym Ralphie Demolce znowu się na nią wypieli i nie uwzględnili jej w panteonie księżniczek. Atlantyda nie jest może jakimś wielkim filmem Disneya, ale postać Kidy jest świetna to przyznaje.

 • tomanowa ocenił(a) ten film na: 9

  Rudolfo Dla mnie akurat jest wybitny, ale może to kwestia tego, że wychowałam się na tym filmie :)

 • Ann0010 ocenił(a) ten film na: 7

  tomanowa Kida best girl.
  Straszna szkoda, że ludzie nawet nie wiedzą o jej istnieniu. Ten design i głos (zarówno w polskiej jak i angielskiej wersji) są genilne!
  Ile