PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3958}

Atlantyda - zaginiony ląd

Atlantis: The Lost Empire
7,4 61 018
ocen
7,4 10 1 61018
6,0 4
oceny krytyków
Atlantyda zaginiony ląd
powrót do forum filmu Atlantyda - zaginiony ląd

To nie fair!

ocenił(a) film na 9

Zawsze mi jest smutno jak piszą o disneyowych księżniczkach i zapominają o Kidzie, jednej z nielicznych które toleruję :(

tomanowa

Smutek jest rodzajem bólu, a ból jest w istocie twoim przyjacielem, który wskazuje na coś co jest NIE TAK!
Gdy pojawi się w w fizycznym ciele, sygnalizuje zagrożenie (ostrzega przed uszkodzeniem systemu lub potrzebą naprawy).
Gdy odczujesz go w duchowym ciele (jak ten) ma takie samo zadanie -NAKIEROWAĆ CIĘ NA rozwiązanie ku doskonaleniu swej kondycji.
Jesteś podwójną, duchowo materialną osobą (jednak obecnie żyjesz w świecie, gdzie aspekt duchowy jest traktowany po macoszemu,
niezwykle zaniedbywany, tak że zapomniano o tym, że w tym zakresie można także doskonalić się, wznosząc ku większemu zdrowiu, harmonii i szczęściu. Ta tęsknota, którą odczuwasz (pisząc o postaci z bajki) wskaże Ci drogę. To co ją wyzwala jest jak metafora do Twego pragnienia (domyślnie, sposobu bycia, realizacji). Każdy z nas ma ogromne możliwości, ale ta cywilizacja jakby zapomniała o tym (pogrążając ludzi w życiu pustym schematem, jakby na zasadzie wegetacji, gdzie wykorzystują niewielki procent piękna życia).

ocenił(a) film na 9
zjonizowany

zaraz... co?

smile0n

co, co?

użytkownik usunięty
tomanowa

dokładnie, Kida to dla mnie najpiękniejsza księżniczka Disneya, do tego waleczna i odważna i w ogóle zdecydowanie niedoceniana !

ocenił(a) film na 6
tomanowa

W najnowszym Ralphie Demolce znowu się na nią wypieli i nie uwzględnili jej w panteonie księżniczek. Atlantyda nie jest może jakimś wielkim filmem Disneya, ale postać Kidy jest świetna to przyznaje.

ocenił(a) film na 9
Rudolfo

Dla mnie akurat jest wybitny, ale może to kwestia tego, że wychowałam się na tym filmie :)

ocenił(a) film na 7
tomanowa

Kida best girl.
Straszna szkoda, że ludzie nawet nie wiedzą o jej istnieniu. Ten design i głos (zarówno w polskiej jak i angielskiej wersji) są genilne!
Ile

ocenił(a) film na 10
Ann0010

Popieram, Kocham Kide

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones