PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233903}
7,9 2 329
ocen
7,9 10 1 2329
Aurore
powrót do forum filmu Aurore

Po tym filmie jednak czuję, że muszę coś napisać, a z drugiej strony bezsilność i absolutna rezygnacja odbierają mi resztki sił pozostałe po seansie... Boże, jeżeli istniejesz, błogosław Aurore i wymierz sprawiedliwość winnym...
Pierwszy raz w życiu nie mogę się pozbierać po filmie...

gambit_2

Nie ma bogów jak i sprawiedliwości, jest za to chaos i okrucieństwo.

ocenił(a) film na 8
kryszti

żałuje że obejrzałam i nie dlatego że nie jest tego wart ale dlatego że boli nie teraz brzuch i nie moge się uspokoić. Film dla ludzi o mocnych nerwach którzy nie wszystko biorą do siebie. Nie wiem czy zasnę

ocenił(a) film na 9
january666

Po obejrzeniu mam takie same odczucie, bardzo smutny film.

ocenił(a) film na 8
gambit_2

Film wzbudza bardzo gwałtowne emocje. Nie polecam w takim razie american crime i kwiatów na poddaszu.

ocenił(a) film na 9
dzikudzina

Kwiaty na poddaszu to fikcja i pikuś przy tym filmie.Najgorsze ,że ta historia wydarzyła się naprawdę i niestety nadal dzieją się takie okrucieństwa.

ocenił(a) film na 8
gambit_2

"Dziewczyna z sąsiedztwa" jest hardcorem i historią na faktach. Po takim filmie "Aurore" nie robi wrażenia...

kassssssska

Dziewczyna z sąsiedztwa nie jest na faktach i nie umywa się do powyższego filmu. Na faktach jest film Amerykańska zbrodnia o śmierci Sylvii Likens. Aurora to również prawda dosadnie pokazana.

ocenił(a) film na 8
psycheee

No to przecież "Dziewczyna z sąsiedztwa" jest o tym samym co "Amerykańska zbrodnia". No chyba, że chodzi Ci o to, że "Dziewczyna.." jest tylko OPARTA na faktach..

psycheee

No jak nie jak tak. Amerykańska zbrodnia i dziewczyna z sasiedztwa opowiadaja ta sama historie.

ocenił(a) film na 7
gambit_2

Dobrze, błogosławię Aurore ale winnym niestety muszę wybaczyć a nie ich ukarać także...sorka. No wiesz w końcu jestem miłosierny i takie tam. BOGuslaw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones