PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285935}
7,0 58 482
oceny
7,0 10 1 58482
5,5 11
ocen krytyków
Australia
powrót do forum filmu Australia
ocenił(a) film na 8
MrsVampire

Mi też się fabularnie podobał, ale jestem zdania, że powinien być skrócony o co najmniej 30 minut, tak to jest przy długi i miejscami bardzo nudny.

ocenił(a) film na 8
MrsVampire

Bardzo ładny ;)

ocenił(a) film na 7
MrsVampire

Tak do dobre określenie , dodała bym jeszcze optymistyczny .

ocenił(a) film na 9
MrsVampire

Ja jeszcze dodam pogodny. Obejrzałam wczoraj, no..... , pewnie jakiś piąty raz i coraz bardziej mi się podoba. Podoba mi się rozmach, krajobrazy, mały Nuullah i świetna jest Nicole Kidman w roli nerwowej Angielki. Dobrze się bawię i zatapiam się w tym wszystkim. Jackman jest trochę słabszym aktorem, ale jest tak przystojny, że wiele mu można wybaczyć. :)
Po każdym obejrzeniu wychwytuję więcej detali i wszystko lepiej mi się układa. Film jest wzruszający, piękny i nie jest to film o niczym.

ocenił(a) film na 8
MrsVampire

Tak, przepiękny film jakich mało :) Zachwyca swoim urokiem i dynamizmem, a nie rozmachem i efektami specjalnymi. Nicole Kidman faktycznie fenomenalna jako Angielka, wyszła jej ta rola znakomicie! Co do Hugh Jackmana- przyznam się, że nie widziałam tego aktora w żadnej innej roli, ale w "Australii" zagrał bardzo, baaardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones