PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478475}

Auta 2

Cars 2
6,6 65 016
ocen
6,6 10 1 65016
5,6 13
ocen krytyków
Auta 2
powrót do forum filmu Auta 2

No ludzie na litość, jak może nie podobać się coś, co ma żaluzje do F1, WRC, Nascaru, IndyCaru? Już nie wspominając o motywie "słynnego kasyna" czy też samych wielce nam panujących komentatorach Włodku&Andrzeju :) a Złomek-no poezja! :)
dziękuję za uwagę :)

ocenił(a) film na 10
justyna_mcr

mi tak samo się podoba i to bardzo :)

ocenił(a) film na 7
justyna_mcr

A mi się podobało znacznie bardziej niż jedynka która była, w moim odczuciu, średnim filmem :>

ocenił(a) film na 8
Bismarck

Dokładnie tak. Jedynka była taka sobie, ten był dużo lepszy. Może dla tego, że jedynka, to typowy film dla dzieci,a ten raczej dla osób, które na premierze jedynki były dziećmi, a teraz zasilają grono nastolatków. Dzięki temu, ludziom, którzy trudny proces dorastania mają już dawno za sobą, film może podobać się bardziej niż pierwsza część.

Bacha85

Mi również podobał się ten film. Dużo w nim było humoru i zwrotów akcji ;3 a Złomek to już normalnie wymiata z tymi swoimi tekstami ;p pierwszą część aut oglądałam z rok temu - niestety nie mogłam gdy weszły do kin - a drugą nie dawno. Nawet mojemu 16-letniemu bratu się podobało. Polecam, ale albo dla dzieciaków, które są niewzruszone, albo dla starszych ;]

ocenił(a) film na 8
justyna_mcr

w 100 % sie zgadzam :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
justyna_mcr

Zgadzam się z Tobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones