Podobny do filmu "Maszyna" również w klimacie Łowcy Androidów

Jest klimat, fajne neonowe scenerie w stylu "BladeRunner", ciekawe postacie oraz niezły scenariusz i wszystko było by cacy gdyby film w którymś momencie np po godzinie się rozkręcił.

6
  • Tak szczerze to Maszyna o wiele bardziej mi się podobała. Tutaj niestety, w końcówce zacząłem się robić tym filmem zmęczony choć wydaje się, że ta produkcja "miała wszystko" by stać się hitem lecz niestety coś tu nie wyszło.

    • Film Automata miał znacznie lepszy budżet co widać zresztą po scenografii i robotach, choć The Machine kosztowało poniżej miliona funtów to jednak miało trochę ciekawszą historię .
      Reasumując obydwa filmy mają swoje słabe i lepsze strony.
      Z niecierpliwością czekam na EX Machine bo ogólnie lubię tego typu SF a nie jakieś Ironmany czy Avengersy dla dzieciaczków.

  • Ciekawe postacie?! To chyba inny film oglądaliśmy...w tych postaciach nie było kompletnie nic ciekawego. Ich zachowania był nielogiczne a wręcz idiotyczne. Motywy, którymi się kierowały? Po co? Niech biegną, niech gonią, niech strzelają...WTF?!?! Ten film to podręcznikowy przykład jak można spieprzyć potencjał drzemiący w gatunku przez wykreowania nudnych, sztampowych, biało-czarnych postaci.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię