PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119043}

Autostopem przez galaktykę

The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
6,7 37 671
ocen
6,7 10 1 37671
7,0 13
ocen krytyków
Autostopem przez galaktykę
powrót do forum filmu Autostopem przez galaktykę

Podobne filmy?

ocenił(a) film na 10

Hej, Autostopem przez Galaktykę zauroczyło mnie do takiego stopnia, że wciąż pozostaje głodny
podobnej kosmicznej tematyki, planuje ponadto przeczytać książkę. To jednak nie ważne. Jeśli
wiecie o istnieniu podobnego tytułu, o kosmicznej tematyce i z nietypowym humorem to możecie
się podzielić :)

ocenił(a) film na 9
szifty

Obawiam się, że to bardzo unikalny film. :) Trudno byłoby znaleźć coś podobnego i na tym samym poziomie. Np. "Kosmiczne jaja" to też kosmiczna tematyka, ale humor raczej infantylny. "Piąty element" pewnie widziałeś, tam też humor trochę jednak słabszy niż w Apg. Douglas Adams był jednak niepodrabialny.

astat_2

zobacz sobie FIREFLY serial:) jest na kinomaniaku

szifty

możesz obejrzeć sobie stary serial autostopem przez galaktykę który opowiada historie z dwóch pierwszych książek, mi bardzo do gustu przypadł

po za tym cóż :(

nie pozostaje Ci nic innego jak przewałkować książki
ale uwierz mi, będzie to czystą przyjemnością

ocenił(a) film na 6
szifty

Sprawdź sobie serial "Kosmiczny Karzeł".

ocenił(a) film na 6
szifty

"Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania", polecam, lekkie brytyjskie s-f, z charakterystycznym humorem i nutą absurdu przypominającą mi właśnie "Autostopem przez galaktykę".

ocenił(a) film na 8
Tiw

Przyłączam się do polecenia. FAQ About Time Travel zawiera całkiem sporą dawkę abstrakcji/absudrdu i brytyjskiego humoru. Zdecydowanie warte obejrzenia.

szifty

http://www.filmweb.pl/film/Kosmiczne+projekcje+3000-1996-105745
Kosmiczne Kino / Kosmiczne projekcje 3000
to jest chyba równie absurdalne i równie śmieszne.

ocenił(a) film na 7
szifty

Mnie przychodzi do głowy A.I. Sztuczna inteligencja Spielberga.

ocenił(a) film na 7
szifty

Co prawda wpis spozniony, ale dopiesze jakby ktos szukal. Z tym filmem zawsze kojarzy sie mi Galaxy Quest. No i tradycyjne Kosmiczne Jaja.

ocenił(a) film na 8
szifty

Doctor Who - co odcinek to inna planeta

szifty

U mnie kolejność była odwrotna- najpierw książka, potem film. Film ucina MASĘ Douglasowego humoru i aspekty takie jak ręczniki w kosmosie są niewyjaśnione :) Jedna z najlepszych książek dla fanów "Pratchettowego humoru", którzy szukają czegoś jeszcze bardziej abstrakcyjnego.

szifty

Czerwony karzeł - brytyjski serial z podobnym poczuciem humoru
zaczyna się średnio, ale im dalej tym lepiej

szifty

Pytanie zadane dawno temu, ale może "Piekło pocztowe", co prawda rzecz nie dzieje się w kosmosie... choć kto wie (%

ocenił(a) film na 10
szifty

Niektóre ekranizacje Pratchetta są porównywalne. Humor trochę inny, ale IMHO jeśli cokolwiek jest do tego podobne, to właśnie to. Ew. spróbuj starych, dobrych pythonowskich filmów typu "Monty Python i Święty Graa" albo "Życie Briana".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones