PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216015}

Autostopowicz

The Hitcher
5,8 14 586
ocen
5,8 10 1 14586
5,6 5
ocen krytyków
Autostopowicz
powrót do forum filmu Autostopowicz

W tym filmie aż roi się od bezsensownych zdarzeń. Facet jeździ stopem zabijając wszystkich po kolei (nie wiadomo dlaczego), wyciąga chyba z kapelusza kolejne samochody i rodzaje broni, za każdym razem bez problemu odnajduje dwójkę głównych bohaterów jakby był jasnowidzem, rozprawia się bez problemu z helikopterem policyjnym i kilkoma radiowozami naraz, przykuwa gościa do ciężarówek na widoku po czym idzie rozprawić się z jego dziewczyną, żeby następnie wrócić do niego (bo przecież nikt nie może zauważyć gościa przykutego do ciężarówek na parkingu), a przez kajdanki zaciśnięte na nadgarstkach potrafi przecisnąć całą dłoń. Według mnie film jedynie dla tych, którzy lubią podrzynanie gardeł i lejącą się wszędzie krew, a bezsensowna fabuła nie stanowi problemu. Ode mnie 3/10, głównie za Seana Beana.

ocenił(a) film na 2
Giggs99

Zgadzam się w 100%. Pierwsze pół godziny jeszcze da się obejrzeć, resztę trudno wytrzymać.

al_qubain

gimbaza powinna miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

ocenił(a) film na 4
Giggs99

RACJA. Nie wiem czy jest siegać po pierwowzór z '86 szczerze mówiąc, bo ten remake mnie po prostu dobił. Tak kretynskiego filmu dawno nie widziałam.

ocenił(a) film na 4
UpTrinity

Pierwszego autostopowicza oglądałem bardzo dawno temu, ale wydaje mi się, że nie był tak głupi.

ocenił(a) film na 2
UpTrinity

Pierwowzór jak najbardziej polecam! Uważam, że nie należy go odrzucać tylko po obejrzeniu (dennego) remake'u :) W "Autostopowiczu" z '86 można zobaczyć szczególnie ciekawą i 'niezapomnianą' scenę z frytkami, która (chyba,z tego co pamiętam) nie pojawiła się w tym filmie. :)

użytkownik usunięty
pieczarek321

Nie, tutaj się nie pojawia :)

użytkownik usunięty
Giggs99

Podzielam zdanie !!! Jak dla mnie to porażka na maxa !! :):)

ocenił(a) film na 4
Giggs99

Oj tak, tak, absurdów na pęczki... I jeszcze po wybuchu i pożarze samochodu laska wychodzi z niego cała i zdrowa... Zombie czy jak? Moze i tak, bo na koniec stwierdzila, ze nic nie czuje...

ocenił(a) film na 2
korek1982

Film dla debili. Z pierwowzorem ma wspólny tylko tytuł.

galcius

gimbaza powinna miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

Giggs99

gimbaza powinna miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones