PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826791}

Krwawa zemsta

Avengement
6,8 3 852
oceny
6,8 10 1 3852
Krwawa zemsta
powrót do forum filmu Krwawa zemsta

Po zadziwiająco dobrych recenzjach postanowiłem sprawdzić i nie żałuję. Film jest bardzo spoko. Od początku do końca trzyma poziom. Dobra akcja i sceny walk. Wszystko trzyma się całości. Nie jest to żadne kino klasy B. Można śmiało zobaczyć, fani Adkinsa na pewną będą zadowoleni i fani filmów akcji i bijatyk też. Polecam

ocenił(a) film na 7
robin887

Adkins również aktorsko się spisał. Przemiana z opryszka w badmadafakersa.

ocenił(a) film na 8
fabio

Zdecydowanie tak. Aktorsko również zasługuje na dużą pochwałę

ocenił(a) film na 7
robin887

Hard target2 w jego wykonaniu też jest warte uwagi.

robin887

A Champion 2,3,4 nie widziałeś ? jak tak to polecam tam też zagrał super.

robin887

Zgadzam się. Najbardziej mi się podobała końcowa rozróba w barze. Coś pięknego :)

ocenił(a) film na 8
robin887

Tak końcowa walka miodzio 10/10. Chciałem o tym wspomnieć ale można to uznać za spojler :D A Champion oczywiście klasyka, świetnie zagrana postać Boyki i po tym chyba sucho chociaż podobno Debt Collector nie jest jakiś tragiczny. Ale sprawdzę Hard Target 2 skoro Fabio polecasz

ocenił(a) film na 7
robin887

"Hard Target 2" słaby , taka bajeczka 4/10, nie ma nawet 10% tej "fajności" co "Krwawa zemsta".
Ogólnie ganianie się po dżungli , i może 2 przyzwoite walki ;)
Najlepszy w filmie był... porzucony pociąg w dżungli :P

ocenił(a) film na 8
robin887

W pełni się zgadzam, nie nudzi ani przez minutę, a finałowa rozpierducha, że palce lizać ;-)

ocenił(a) film na 6
robin887

Bardzo solidna produkcja jak na dzisiejsze kino akcji, ale do najlepszych filmów z Adkinsem sporo mu brakuje. Pod względem walk i czystej akcji wolę : Ninja: Cień łzy, Eliminatorzy, Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia (bardzo krwawy), Krzyżowy ogień (z JCVD), Turniej i wcześniej wymienioną serie Champion. Dodałbym też oczywiście Niezniszczalnych 2, ale to już chyba każdy widział. Ciekawie zapowiada się również Pan Przypadek, ale tego filmu jeszcze nie oglądałem.

ocenił(a) film na 8
DarkAngel93

Pan przypadek bardzo średni niestety. Krwawa zemsta zdecydowanie lepsza.

robin887

Bardzo dobrze się ogląda. Jak ktoś lubi filmy w tym klimacie ,to polecam,,BLOCK 99''

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones