PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 392
oceny
8,0 10 1 169392
7,0 43
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Kto zabije Thanosa?

ocenił(a) film na 9

Obstawiajcie. Według mnie ktoś z głównych Avengersów (Iron Man, Kapitan Ameryka). Mam nadzieję, że nie Spider man

ocenił(a) film na 9
LeSzifre

Stawiam że zrobią to jakoś " kinowo " i każdy dołoży się do jego śmierci. Lub któraś z jego córek.

ocenił(a) film na 9
LeSzifre

Obstawiam, że Gamora albo Kapitan, ciekawe by było gdyby obcięli mu lewą rękę xD

UkradneCiLizaka

Gamora nie zyje

jacobs1983

No i? Przecież to nie wykluczone że wszyscy ci którzy zginęli - Loki, Gamora, Vision m.in- zostaną wskrzeszeni w Avengers 4. Też obstawiam że Thanosa zabije albo Gamora - albo ona albo Iron Man, Thor, Kapitan Ameryka albo i Dr. Strange.

ocenił(a) film na 10
zachariasz_xxx

Problem w tym, że Gamora nie zginęła przy użyciu kamieni tylko tak jak Loki z ręki Thanosa. To zmienia postać rzeczy i tak jak Loki - Gamora nie może zostać wskrzeszona.

DarkSoul1990

Ok. To b. logiczne wytłumaczenie :) Niemniej w takim razie pozostaje możliwość cofnięcia się w czasie i uratowania wszystkich i zabicie Thanosa za nim znajdzie się w posiadaniu wszystkich kamieni.

ocenił(a) film na 9
zachariasz_xxx

Obstawiam że odzyskają Kamień czasu i cofną się do momentu gdy można bylo zatrzymać Thanosa a ten nie miał jeszcze kamieni (a wtedy Gamorra żyła)

ocenił(a) film na 10
DarkSoul1990

DarkSoul1990, Gamora może zostać wskrzeszona. Klejnot Duszy to specyficzny artefakt. Nie można było go zdobyć, jak resztę kamieni, tylko trzeba było zapłacić cenę. Możliwe że klejnot wchłania? duszę ofiary. Gdyby tak było to Gamorę można by uratować.

ocenił(a) film na 8
DarkSoul1990

Vision też zginął z ręki Wandy i Thanos cofnął czas żeby go wskrzesić

ocenił(a) film na 9
DarkSoul1990

Apropos Lokiego po wpisaniu w "googla" nazwisko Toma Hiddlenstona zobaczymy że najbliższa premiera to"Avengers: Endgame", sądzę więc że dzięki kamieniowi czasu, możliwe że użytego przez Strange'a, cofną czas do momentu gdy Thanos zlecił karłom zrobienie rękawicy i wtedy wszyscy będą żyli! :)

ocenił(a) film na 10
Ola_Kowalczyk_filmweb

Loki ma być tylko w retrospekcjach lub ewentualnych podróżach po wymiarach - czyli niby Loki ale nie ten którego każdy zna.

ocenił(a) film na 9
DarkSoul1990

Sądzę że to bardzo możliwe, ale troszke mi przykro. :(

ocenił(a) film na 10
Ola_Kowalczyk_filmweb

To tylko jego epizody (2 sceny) z przeszłości

ocenił(a) film na 10
zachariasz_xxx

Loki na bank juz na stale dead, tak nawet rezyserzy ostatnio powiedzieli :)

Himiteshu

Bracia Russo niby potwierdzili, że Loki umarł na serio? Hmm. To nie jest prawda. To pewne, że wszyscy zostaną uratowani i przywróceni do życia, w tym Loki.

ocenił(a) film na 10
zachariasz_xxx

Ale on nie jest już potrzebny w ogóle w tym uniwersum, tak samo jak Odyn, tym bardziej, że Asgardu juz nie ma. Hela pewnie przeżyła tylko i Walkiria

Himiteshu

Nie rozumiem w jakim sensie Loki "nie jest już potrzebny"? Loki to jeden z największych ulubieńców fanów Marvela i MCU doskonale o tym wiedzą. Aż tak łatwo nie pozbyliby się go. Jego ostateczna śmierć wkurzyłaby mnóstwo fanów. Ale jak to naprawdę z jest z tym Lokim okaże się za około 2 tygodnie :)

ocenił(a) film na 10
zachariasz_xxx

Nie wiem, ja go nigdy w komiksach nie lublem jakos, a tutaj spoko villan w pierwszych Avengersach i niech znika :)

ocenił(a) film na 10
zachariasz_xxx

Loki nie żyje

Korninkas

Loki teoretycznie może żyć i reżyserzy zostawili tutaj furtkę.
SPOJLER:

W scenie w której Iron Man i Ant Man cofają się w czasie aby podwedzicc Tesseract z wydarzeń z pierwszych Avengersow, Loki go zabiera i znika w portalu. Może się on przenieść to tej rzeczywistości w czasie lub po Endgame.

ocenił(a) film na 10
zachariasz_xxx

Nie będzie jedynie w przeszłości co nie zmienia faktu, że jego sceny są komiczne.

ocenił(a) film na 10
UkradneCiLizaka

Zrobią to :D

ocenił(a) film na 7
GuardiaNNYT

Spoiler Alert!!! A zrobi to Avenger.... ;)

UkradneCiLizaka

hehehe...

LeSzifre

a może Kapitan Marvel ? A tak szczerze to stawiam że nie zabiją Thanosa tylko gdzieś go zamkną w jakimś więzieniu dla tytanów :D

ocenił(a) film na 9
pilek01

Myślę, że takie rozwiązanie, choć jest w ich stylu, to Thanos jest zbyt niebezpieczny by zostawić go przy życiu. Ale po prostu trzeba zobaczyć :P

ocenił(a) film na 10
LeSzifre

Jak straci kamienie wraz z rękawicą to nie będzie taki mocny xD

Pawelczak123

Przypominam że z łatwością zlał Hulka bez pomocy kamieni

ocenił(a) film na 10
chudy17_91

Możliwe

ocenił(a) film na 8
chudy17_91

nie chce się spierać tzn. nie dam głowy ale Thanos miał już wtedy kamień odpowiedzialny za siłę czy jak to się tam zowie :)

grzesiekmistrz

Miał ale go nie użył. Każde użycie kamienia w filmie powodowało jego luminancję, plus całe ujęcie było skupione na tym aby to pokazać. W walce z Hulkiem tego nie było

ocenił(a) film na 10
chudy17_91

Użył kamieni i je zniszczył będą tu podróże w czasie. I Thor stał sìe menelem ( słowa Rocketa)

grzesiekmistrz

Zgadza sie, pokonał Hulka ale mial juz kamien mocy, chwile potem dostal od Lokiego kamien przestrzeni

JANUSZ5627

Ale nie użył kamienia żeby pokonać Hulka xd

ocenił(a) film na 10
Pawelczak123

Ojj będzie, jest ebanym tytanem :D

LeSzifre

sam się zabije

Aleo

Ant-Man go załatwi

maksymiliankotlowski

Też tak uważam.

ocenił(a) film na 9
revira

wejdzie mu do dupy i urośnie

Gambit171

Już zapoznałam się z tą kreatywną teorią na you tubie.

revira

Dasz linka prosze?

ocenił(a) film na 7
Gambit171

I ja tak myślę!

ocenił(a) film na 10
maksymiliankotlowski

Hawkeye wystrzeli Antmana w dupe i urośnie xD

ocenił(a) film na 8
LeSzifre

raczej Thor

Qbek_

Tym razem będzie celować w głowę

ocenił(a) film na 9
LeSzifre

Adam Warlock

PePe800g

W końcu jakaś inna odpowiedź :) Oglądając Strażników 2 i ostatnią scenę, to można wywnioskować, że będzie to postać przepotężna i myślę, że po zmazaniu połowy wszechświata stanie po stronie Avengers i pokona Thanosa:)

ocenił(a) film na 7
zal55555

Raczej nie, bo podobno jego postaci nie będą tykać, aż do 3 części Strażników. Chociaż patrząc na ostatnie problemy to kto wie

ocenił(a) film na 9
PePe800g

O właśnie, Adam Warlock! Czyli tak jak to faktycznie było.

LeSzifre

Czarna Wdowa xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones