PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489725}

Będzie głośno

It Might Get Loud
7,7 11 712
ocen
7,7 10 1 11712
6,7 10
ocen krytyków
Będzie głośno
powrót do forum filmu Będzie głośno

A gdzie Slash?

użytkownik usunięty

Gdyby zamiast The Edge'a był Slash, byłoby 10/10.

A kto to jest ten Slash? Nie znam takowego. The Edge rzeczywiście nie pasuje do dwóch pozostałych.

Slash wcale takim rewelacyjnym gitarzystą nie jest, jego solówki polegają w większości na pentatonice bluesowej, a choć ogromnym fanem U2 nie jest, to trzeba przyznać, że mieli i wciąż mają bardzo duży wpływ na muzykę rockową, dlatego jak dla mnie Edge to był dobry wybór.

A gdzie Tom Morello? A gdzie Kirk Hammett? A gdzie Clapton? A Steve Vai? Zakk Wylde? Kerry King? Takie dywagacje nie mają sensu. Każdy z panów przedstawia inną szkołę i brzmienie gitarowe - Page Mistrz, Edge Hedonista - Efekciarz, White Prymitywista.

ocenił(a) film na 8
Anja_Parus

Anja masz rację. każdy może sobie podstawić gitarzystę którego lubi najbardziej ......

ocenił(a) film na 10

Szczerze mówiąc zadałam sobie to samo pytanie w pierwszych sekundach filmu. Myślę że Slash jest bardziej rozpoznawalną postacią, a Guns'n''Roses (jako miejsce skąd się wywodzi, bo solowo też reprezentuje wysoką klasę ostatnio) bardziej pasuje do klimatu LZ czy THW.

Ariadna1396

slash reprezentuje wysoką klasę... padłem ;/

ocenił(a) film na 10
cezarywi

Może warto ustosunkować się do sensu całosci zdania? Chodzi mi o to że technicznie Slash jest lepszym gitarzystą niż The Edge i charakter granej przez niego muzyki bardziej pasowałby do filmu niz muzyka U2.

Ariadna1396

the edge jest technicznie lepszy od Slasha, ale ten robi lepsze kawałki... chociaż sączy się z nich komercha...

ocenił(a) film na 10
cezarywi

z ostatnim sie zgadzam, ale mimo wszystko bardziej imponuje mi Slash (oczywiscie to juz sama opinia, nie jakis fakt) bo zdaje się osiągnąc lepszy efekt samymi umiejetnosciami niz the edge z całym orszakiem efekciarskich trików

Ariadna1396

tylko że edge wie doskonale co gra a slash gra na wyczucie... w obu przypadkach to jest zaleta ale technicznie lepszy jest egde... ma więcej wyobraźni, wie ile może niesamowitych dźwięków stworzyć na gitarze...Tylko że głupio że elektronicznie...

ocenił(a) film na 8
Ariadna1396

czemu? Miało być 3 przeróżnych gitarzystów i było..A co do U2 to założę się, że nie znasz "Bullet the blue sky" czy "the fly" , pewnie u2 ci się kojarzy dzisiejszą komerchą, ale mieli kiedyś na prawdę świetne gitarowe kawałki.

A gdzie Iommi? Gdyby zamiast Page'a był Tony Iommi dałbym 666/10.

jej śmieszą mnie takie wypowiedzi, a gdzie ten i ten. Reżyser mial takie założenie a nie inne, to nie jest dokument o WSZYSTKICH dobrych gitarzystach, nie da się tego zrobić, chyba że na 24h dokument. Bez sensu takie narzekania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones