Odtwórz Zwiastun nr 1 (angielski) 0:00

Zobacz Bóg fortepianu zwiastun

Film

Elohe HaPsanter

2019 1 godz. 20 min.
5,8 115
ocen
5,8 10 1 115
99
chce zobaczyć
{"id":"854246","linkUrl":"/film/B%C3%B3g+fortepianu-2019-854246","alt":"Bóg fortepianu","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/42/46/854246/7922618.2.jpg"}
Młoda matka ze wszystkich sił stara się zrobić muzyka z głuchoniemego syna i tym samym spełnić wygórowane oczekiwania swojego ojca.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Bóg fortepianu
Bóg fortepianu (2019) Zwiastun nr 1 (angielski) 1:31
Bóg fortepianu | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (angielski) | 2019 | Film Dla Anat ([person=2398359]Naama Preis[/person]) muzyka jest wszystkim. Niestety, dziewczyna nigdy nie była w stanie sprostać wygórowanym oczekiwaniom jej ojca. Z tego powodu kobieta pokłada wielkie nadzieje w swoim nienarodzonym dziecku. Kiedy rodzi się ono głuche, stosuje wręcz ekstremalne środki, aby upewnić się, że jej syn zostanie kompozytorem, którego zawsze pragnął jej ojciec. Kiedy chłopak dorasta i staje twarzą w twarz ze swoim dziadkiem, Anat musi wreszcie wstawić się za swoim synem.

Dla Anat (Naama Preis) muzyka jest wszystkim. Niestety, dziewczyna nigdy nie była w stanie sprostać wygórowanym oczekiwaniom jej ojca. Z tego powodu kobieta pokłada wielkie nadzieje w swoim nienarodzonym dziecku. Kiedy rodzi się ono głuche, stosuje wręcz ekstremalne środki, aby upewnić się, że jej syn zostanie kompozytorem, którego zawszeDla Anat (Naama Preis) muzyka jest wszystkim. Niestety, dziewczyna nigdy nie była w stanie sprostać wygórowanym oczekiwaniom jej ojca. Z tego powodu kobieta pokłada wielkie nadzieje w swoim nienarodzonym dziecku. Kiedy rodzi się ono głuche, stosuje wręcz ekstremalne środki, aby upewnić się, że jej syn zostanie kompozytorem, którego zawsze pragnął jej ojciec. Kiedy chłopak dorasta i staje twarzą w twarz ze swoim dziadkiem, Anat musi wreszcie wstawić się za swoim synem.

dystrybucja
studio
Film Republic Sales Ltd
tytuł oryg.
Elohe HaPsanter
inne tytuły
Bóg fortepianu Polska
אלוהי הפסנתר Izrael
Więcej...
  • Nie sugerować się opisem filmu.

    Ka1Mon ocenił(a) film na 5

    Kto wstawił tu opis filmu, który jest zupełnie o czym innym niż to co jest napisane. Opis z IMDb Dla Anata muzyka jest wszystkim. Ponieważ nigdy nie była w stanie osiągnąć standardów muzycznych ojca, pokłada nadzieję w dziecku, które wkrótce będzie miała. Kiedy dziecko rodzi się ... więcej