PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823007}

Ból i blask

Dolor y gloria
7,3 32 933
oceny
7,3 10 1 32933
7,0 45
ocen krytyków
Ból i blask
powrót do forum filmu Ból i blask

Almodovar podobno zrobił najlepszy film w karierze, już stał się kandydatem do Oskara za reżyserię.

ocenił(a) film na 7
kamil23234

Lepszy od "Talk to Her"? Póki nie zobaczę to nie uwierzę.

użytkownik usunięty
Lukasz_Broda

Dla mnie Almodovar trzyma bardzo równy poziom i każdy film od niego (oprócz "Skóry, w której żyję") jest tak samo dobry, ale żaden przy tym nie jest nie wiadomo jak rewelacyjny. W czym "Volver" lub "Złe wychowanie" są słabsze od 'Talk to Her"?

ocenił(a) film na 7

W "Talk to Her" osiągnął poziom artystycznej doskonałości. Dużo głębszej i bardziej poetyckiej niż w "Volver". No i historia uderzyła mnie dużo bardziej. "Złego wychowania" nie widziałem.

ocenił(a) film na 8
Lukasz_Broda

Almodovar to artysta, który tworzy piękno filmu. Nie ma teraz takich filmów. Liczę na Oskara za reżyserie no i Antonio Banderas zgarniajacy Złotą Palmę staje się jednym z poważniejszych kandydatów do zdobycia statuetki.

użytkownik usunięty
joan19

Nie masz racji. Aktorzy wygrywający Złotą Palmę ostatnio nie są za często nominowani do Oscara. Ostatnio Bruce Dernowi udało się wygrać Złotą Palmę i potem dostać nominację do Oscara, a było to w 2013/2014 roku.

ocenił(a) film na 7
Lukasz_Broda

Ostatnim jego filmem, który bardzo lubię było "Porozmawiaj z nią" i uważam, że nowy jest najlepszym filmem od tego czasu, ale nadal brakuje mu wiele do poziomu tego tytułu. "Przelotni kochankowie, "Julietta" i "Przerwane objęcia" są wg mnie najsłabsze, więc cieszy mnie ta zwyżka formy u Hiszpana:)

ocenił(a) film na 7
tocomnieinteresuje

Zgodzę się.

ocenił(a) film na 7
Lukasz_Broda

*zgadzam

ocenił(a) film na 9

Mi osobiście najbardziej do gustu przypadają "Przerwane objęcia" aczykolwiek "Porozmawiaj z nią" są tylko ciut niżej w moim osobistym rankingu

Lukasz_Broda

Też uważam "Talk to her"za najlepszy film Almodovara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones