PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7251}

Baśnie tysiąca i jednej nocy

Les Mille et une nuits
6,3 1 222
oceny
6,3 10 1 1222
Baśnie tysiąca i jednej nocy
powrót do forum filmu Baśnie tysiąca i jednej nocy

Głupiutki, naiwny filmik oparty na "Baśniach Tysiaca i Jednej Nocy". Jedyna artakcja to Catherine Zeta-Jones, ale niestety talentem tu nie grzeszy co najwyżej strojem.

ocenił(a) film na 6
Vimo

Feeria mniej lub bardziej udanych gagów. Uśmiałem się setnie i porównałbym film jakością komedii do serii "Scary Movie"
Najśmieszniejszy był kontekst, film naładowany seksualnymi aluzjami puszczono w sobotę, w TVP, w paśmie dla dzieci. Nikt nie spróbował obejrzeć tego filmu przed emisją :)

miszcz12

Nom :) Też wtedy go oglądałem. Od tamtej pory TVP go jeszcze nie wyemitowało ponownie. Chyba wiem czemu ;)

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.talenty.pl/zdjecia_filmy/9416.j pg&imgrefurl=http://www.talenty.pl/index.php%3Fstr%3Dlinkif%26filmy%3D9416&usg=_ _SJyOo-7-o_bcSA9up178KMFxjq0=&h=272&w=277&sz=12&hl=pl&start=11&um=1&tbnid=1Iwc_I bOIB9voM:&tbnh=112&tbnw=114&prev=/images%3Fq%3Dcatherina%2Bzeta%2Bjones%2BMille% 2Bet%2Bune%2Bnuits%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:officia l%26sa%3DG%26um%3D1

ocenił(a) film na 7
gocek87

Teraz emitują go ponownie podzielony na dwa odcinki. Catherine rzeczywiście urocza, a nawet seksowna - w końcu miała wtedy 21 lat.

Vimo

Ale Catherine Byla Młodziutka i Sliczna w Tym Filmie :]

ocenił(a) film na 7
Erica_filmaniak

Lubię to! ;)

Blastboy

Druga część będzie emitowana o tej samej porze tydzień później? Film mnie zaintrygował, niemałą w tym rolę miała pewnie piękna Catherine.

ocenił(a) film na 2
Vimo

Racja. Tragiczny. Wplatanie jakichś kartonowych londynskich przedmiesc , samych Anglików to debilizm scenarzystów. Film z 1990 roku a taka nędza.

ocenił(a) film na 7
Vimo

Ja bym raczej powiedział, że to film dziwny ale za to bardzo fajny.

doliwaq

Dokładnie, również oceniam film na "dobry".

ocenił(a) film na 7
Vimo

Film jest smieszny i fajnie sie go oglada. Istnieje w 2 wersjach - 2czesciowa (po ponad 100minut kazda czesci) moim zdaniem najlepsza i najsmieszniejsza, oraz wersja 95 minutowa czy jakos tak - kiedy ogladalo sie wersje 2 czesciowa ta wydaje sie wrecz niedopracowana i glupia... Film oceniam za wersje 2 czesciowa na 7.

ocenił(a) film na 3
Vimo

ale durny film, stado starych dziadków napalonych na młodą Zetę - o, jaki masz śliczny tyłeczek, kręć bioderkami, dyndaj cycuniami, albo facet stary mówi - nie będę z tobą spał bo nie łączę przyjemności z interesami - a w ogóle nie zapytał czy ona tego by sobie życzyła.Myślałam że to film z 1970 roku i ci aktorzy już nie żyją.

Vimo

Ogólnie był spoko ale nie wyróżnia się niczym szczególnym.

Vimo

Film dobry. Obejrzałem z powodu Catherine i jakoś się na niej nie zawiodłem. Młoda, niedoświadczona ale ten seksapil powalający. Te gesty których można się dopatrzeć bardzo uwodzicielskie, co mnie bardzo pociągało i właśnie tylko dlatego go obejrzałem do końca. Reszta poniżej przeciętnej. Polecam fanom Catherine Zeta Jones.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones