PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31048}
6,2 32 156
ocen
6,2 10 1 32156
6,2 11
ocen krytyków
Babe świnka z klasą
powrót do forum filmu Babe - świnka z klasą

Czemu taka niska ocena?

ocenił(a) film na 7

Przecież temu filmowi nie można wiele zarzucić. Arcydziełem może i nie jest ale jest naprawdę bardzo dobry. Czasami te oceny naprawdę mnie dziwią.

ocenił(a) film na 10
Mikz

bo niektóre ludziska nie wiedzą co dobre i tyle ;]

Mikz

Dla dzieci może się wydać momentami zbyt poważny przez co nudny, dla dorosłych zbyt dziecinny, dla facetów zaś, przez kilka wzruszających scen, zbyt babski. Nie dogodzisz :)

ocenił(a) film na 8
Gh0st

jak byłam dzieckiem to był to mój ulubiony film! nigdy nie wydawał mi się nudny... dzisiaj leciał na tvnie i po latach go obejrzałam i tak samo mi się podobał jak w dzieciństwie...

ocenił(a) film na 9
Gh0st

Jako dziecko uwielbiałem ten film - lubiłem barwne postacie, ciekawą historyjkę, odrobinę humoru, przemiennego z brutalnością (w ilu filmach dla dzieci widzimy martwe zwierzęta i liczne sugestie, że niektóre postacie zginą?!), no i klimat, zwłaszcza tą chwytliwą piosenkę, którą każde dziecko nuciło pod nosem.
Miejmy trochę zaufania dla dzieci - są inteligentniejsze, niż nam się wydaje, wiedzą że w życiu dzieją się złe rzeczy i potrafią docenić poważne sceny.
Jako dorosły nie widziałem filmu, więc nie wiem czy jeszcze się trzyma, ale z nostalgii chętnie jeszcze bym go obejrzał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones