PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846162}
4,3 55 109
ocen
4,3 10 1 55109
3,2 23
oceny krytyków
Bad Boy
powrót do forum filmu Bad Boy

Jesli lubicie filmy Vegi to się nie rozczarujecie. Mnóstwo przemocy, mocnego słownictwa, ale też gagów, te co miały w zamyśle śmieszyć chyba nie śmieszyły, a teksty nowych aktorów ,,weszły". Vega dużo poprawił od czasu Polityki, filmem BadBoy schematu swojego nie przełamał. Dobra gra aktorska Królikowskiego,o dziwo sporo scen ciekawych, których nie było w scenariuszu. Troche razi słownictwo, te ,,k" ,,ch" nie pasujące do dialogów, za dużo tego. Film bardziej spójny niż poprzednio, trzymający akcje i tempo. Ode mnie 6,5

ocenił(a) film na 5
Badyl_filmaniak

Po obejrzeniu jedna opinia mi przyszła na myśl - to miało fabułę a nie zlepek scen. Myślałam, że będzie a był nie najgorzej. Za dużo niepotrzebnych wulgaryzmów. Królikowski niezły chociaż więcej krzyczał niż mówił, Stuhr kompletnie mnie rozczarował, Zawadzka nierówna dla mnie trochę sztuczna. Spodobała mi się gra Stramowskiego, świetnie się wczuł w ciągle uwalonego kolesia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones