Bad Boy

2020 1 godz. 50 min.
5,3 3 749
ocen
5,3 10 1 3749
2 787
chce zobaczyć
3,3 7
ocen krytyków
{"rate":3.28571,"count":7}
powrót do forum filmu Bad Boy
  • Zastanawiam się gdzie odcinają nogi piłkarzą, piłami łańcuchowymi.
    Ściągnę najlepszych piłkarzy w Europie -
    Potem widzisz Grosickiego i Peszko. Z takim zestawem to odpada się w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Europy z Mistrzem Łotwy.

• Janus83 Pitbulle oraz Botoks też miały hasła reklamowe, że to jest INSPIROWANE PRAWDZIWYMI WYDARZENIAMI,a tak naprawdę nie miały nic wspólnego czyli to jest standard u Vegi,więc to nie jest dziwne.

• dragonmen32 ocenił(a) ten film na: 1

Cyprian_Swiecki Ale vega tego sam nie wymysla zreszta serial pitbull opieral sie na prawdziwych wydarzeniach, dopiero od niebezpiecznych kobiet zaczal robic pazdzierze kolorujac wszystko do granic absurdu

• O_Bednarek ocenił(a) ten film na: 10

Cyprian_Swiecki Obudz sie krolewiczu z bajki, takie jest prawdziwe życie. Wyjdz z książki i zaczerpnij prawdziwego życia, a nie siedzenia przed netflixem i innymi gownami. Wszystkie filmy Vegi sa REALNE. Takie jest życie. Pieniadze oszuści zabojstwa za nieoddane pieniadze. Ludzie ogarnijcie sie

• O_Bednarek Skoro filmy Vegi są realne to wytłumacz mi "Czy wydziałeś , kiedyś niedzwiedzia jeżdzącego na rowerze"?

• O_Bednarek ocenił(a) ten film na: 10

Cyprian_Swiecki Nie mowie o takich błahych rzeczach, ale przewiercanie kolan itd to sa rzeczy, które istnieja i dzieja sie naprawde. Uklady w koncernach farmaceutycznych to tez prawda. Takie zycie

• O_Bednarek Coś w tym jest,ale zabrzmiało to jakbyś napisał,że Szkoła TVN dzieje się w universum Vegi!

• Janus83 W zwiastunie rozwalił mnie właśnie ten wątek o najlepszych piłkarzach, a później rzut na tych dwóch panów, haha :D
    A co do inspiracji prawdziwymi wydarzeniami, to nie mozna brać tego w zadnym przypadku na serio. Jest to pewnie coś na zasadzie: jest sobie gdzieś na świecie jakiś piłkarz, jakiś ćpun i gangus, jacyś bracia, komuś kiedyś gdzieś ucięli nogę... coś gdzieś się stało, ktoś sobie żyje i dla pana Papryka jest to wystarczające by się zainspirować i pierdyknąć taki napis na cały ekran.

• Janus83 Mnie się zdaje, że "inspiracją" będzie tu historia przejęcia Wisły Kraków przez Jakuba Meresińskiego. Sporo zarzutów, kontakty z gangusami, a nawet ponoć własna grupa.

• Janus83 Albo prezes wpada i łamie nogę zawodnikowi w szatni. Nawet szkoda się rozwodzić nad tym.

• Janus83 PIŁKARZOM

• Janus83 nie wiem na czym sie Vega wzorował ale czytałem ksiązke Jadczaka (dziennikarza śledczego) Wisła w Ogniu. To co tam sie działo (maczety, odcinanie kończyn, narkotyki, przejęcie klubu,) byloby super pomysłem na scenariusz. Do tej pory jakaś Krolke, laske gagngusa scigają, Misiek został koronnym. Klub, mecze, to wszystko nie miało dla tych bandytów znaczenia, kibicowanie było przykrywką, liczyło sie tylko zarabianie kasy i usuwanie konkurencji. W ksiażce tej jest motyw wykopania zabitego wczesniej kibica ,w zwiastunie chyba tez sie to pojawiło.

• Janus83 Pilkarzom chopie

• Janus83 "mistrzem Łotwy",a nie "Mistrzem Łotwy"...

• Janus83 Najważniejszym faktem jeżeli chodzi o karierę Vegi, było nie przyjęcie przez Dorocińskiego oferty zagrania w kolejnych częściach Pitbulla. W kinie stawia się na jakość, a nie ilość. 3 film w tym roku! To wszystko mówi samo za siebie.

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• Janus83 Piłkarzą :)?!

• Janus83 Pilkarzom

• neus3zp ocenił(a) ten film na: 6

Janus83 Muszę zgodzić z przedmówcami, że film naprawdę jest inspirowany faktami i naprawdę takie rzeczy się dzieję. Ale też racja jest w tym, że nie jest inspirowany jedną historią a może dziesięcioma, z których zaczerpnął pewne pomysły i zlepił w jedną całość. Film lepszy o wiele niż "Skrzydlate Świnie".