PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846162}
4,3 55 159
ocen
4,3 10 1 55159
3,4 27
ocen krytyków
Bad Boy
powrót do forum filmu Bad Boy

Mogło być gorzej...

użytkownik usunięty

Korzystając z dobrodziejstw CC Unlimited (bo za bilet na to bym nie zapłaciła) postanowiłam w ramach odmóżdżenia zobaczyć chociaż jedną z lutowych rewelacji (czyli z Wielkiej Czwórki Paździerzy). O dziwo, totalnego dramatu nie było. Zaskoczeniem był Królikowski - naprawdę dał radę. Co do reszty myślałam że znów będzie zlepek dziwnych scenek jak w Botoksie, ale nie tym razem. Im bliżej końca tym gorzej. Stuhr jakoś mnie nie przekonał, a Zawadzka bardzo nierówna - jedna scena w porządku, 10 sekund dalej totalny dramat.
Dostałam to co chciałam - czyli niezobowiązującą, głupawą i momentami ciekawą historyjkę - w takiej kategorii polecam.

ocenił(a) film na 5

Role kobiece zwykle u P. Vegi są znacznie gorsze niż męskie. Pani Ola ma jedną minę.Weronika Rosati też była drewniana. Ogólnie pozytywne zaskoczenie, no i jest Gebels.

Botoks to w formie serialu bo film strasznie pocięty , Bad boy być może też może za jakiś czas będzie w formie 4 odc mini serialu zobaczymy

Zgadzam się z Tobą w zupełności! Stuhr i Zawadzka dramat, Stramowski i Królikowski

natalia_sklariw

Stramowski mi sie bardzo podobal bo nie zagral zupelnie kogos innego, antek tez na plus chociaz gral caly czas krzyczac. Chcialbym go zobaczyc w bardziej wymagajacej roli.

ocenił(a) film na 2

Tak z ciekawości: a co musiałoby być jeszcze gorzej, żebyś nie napisała, że mogło być? :D

ocenił(a) film na 2

ja nie wiem dlaczego, ale jeszcze żaden film Vegi nie podpadł mi tak bardzo jak ten. Nie ma ani jednego bohatera, którego dałoby się polubić albo jakoś mu kibicować. Nawet w takim debilnym Botoksie dało się uwierzyć że, postać grana przez panią Warnke przeżywa jakiś dramat i po ludzku było jej szkoda. Tutaj jeden bohaterów to niezrównoważony bad guy, drugi to Stuhr, więc siłą rzeczy się go nielubi. Panie Patryku, tym filmem zabrał mi pan jakieś dwie godziny życia. Oddaj pan...

ocenił(a) film na 1

nie mogło być gorzej

Gniot montażowy, komuś się warsztat skończył, Akcja dynamiczna i przyspieszająca bez sensu, nawet światła na ulicach szybciej sie zmieniają. Było lepiej podnieść tą kupke szmalu a wyszedł żałosny film akcji bez żadnego przesłania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones