PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846162}
4,3 55 177
ocen
4,3 10 1 55177
3,4 27
ocen krytyków
Bad Boy
powrót do forum filmu Bad Boy

Naprawdę strata czasu. Co robią w filmach tego reżysera czasem dobrzy aktorzy, nie wiem. Może jest sprawny, bo kręci filmy prawie tak szybko a może szybciej niż Remigiusz Mróz pisze książki. Tylko po co? Ani bulwersujące, ani ciekawe, ani wzruszenia, jakieś doznania widza (czytelnika). Po jakimś czasie pan Vega będzie miał ogromną liczbę filmów w swojej filmografii, prawie tyle samo ile wszystkie państwa nadbałtyckie. I kto wróci do nich kiedykolwiek? Czemu obejrzałem ten? Z ciekawości, dla Stuhra, dla Grosika, bo jestem fanem piłki nożnej. Film Vegi do bólu nierealny, choć niby porusza ciekawy temat mafijności w naszej piłce nożnej. Temat podobnie zmarnowany jak przy "Polityce". Owszem, można w kinie przejaskrawiać, przeinaczać, ale to trzeba być Tarantino! w skali 1-10 słabe 2.

ocenił(a) film na 3
ryssiook

Kibicowalem dla Vegi od pitbulla, bo II wyszla mu calkiem dobrze, charakteryzacja cukra itp. Ale po "Kobietach Mafii I " bylo juz tylko gorzej :(. Dzis bylem w kinie na "Bad Boyu" bo wydawalo mi sie, ze moze byc lepiej, ale niestety sie zawiodlem, bo bylo wrecz tragicznie :(. Tak jakby film był robiony na sile, o niczym :( i powtorzenie wszystkich schematow Vegi, tylko tak jakby 10 razy gorzej.

ocenił(a) film na 5
ryssiook

A Grosik w 1 scenie wystąpił

ocenił(a) film na 3
anauu

i Peszko

ryssiook

Co robią dobrzy aktorzy u Vegi grają bo Vega dobrze płacić . Raczej nie zarobią tyle w teatrze co u niego

ocenił(a) film na 10
michalmakula

komu sie nie podoba znaczy ze jest pedalem jakims. jak mozna ocenic go jako slabizna. autor tematu jest wybitnym idiotą aby nie powiedzieć kretynem. slowo debil bedzie najlagodniejsze dla tego blazna

vegamistrz

jak można ocenić takie coś jak BadBoy na 10? Masz w pokoju plakat z Patrykiem Krzemienieckim pewnie ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
vegamistrz

Zabawny człowiek z Ciebie. Skala jest 1-10 po to by móc ocenić: grę aktorów, montaż, pracę kamery, reżysera, scenariusz itp. Te rzeczy składają się na końcową ocenę filmu. Ocena zawsze jest zależna od widza. stosując porównania seksualne i obraźliwe typu "pedał" czy "wolisz cipke koleżanki czy anus kolegi" raczej wskazujesz, że masz jakiś problem z seksualnością.

ocenił(a) film na 10
JanekW23

a co ty jestes Zdzisław Pietrasik że oceniasz "grę aktorów, montaż, pracę kamery, reżysera, scenariusz itp" ? uswiadom to sobie sobie że zwykly janusz z ciebie. pewnie pedal. jak film dobry dajesz 10 np Kickboxer, Rocky, Bad Boy. Jak mizeria typu Joker dajesz 1

vegamistrz

Drogi Pedałoznawco :) Co zatem wg Ciebie sprawia, że film jest dobry lub nie skoro nie oceniasz nawet takiej składowej jak gra aktorów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones