Ballistic: Ecks vs. Sever

1 godz. 31 min.
5,1 6 589
ocen
5,1 10 6589
759
chce zobaczyć
{"type":"film","id":33396,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ballistic%3A+Ecks+vs.+Sever-2002-33396/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ballistic
 • Grifter ocenił(a) ten film na: 1

  Już zanim obejrzałem film wiedziałem, że to nieziemski crap (104 negatywne komentarze na Rotten Tomatoes na…104!!), ale dobrze czasem obejrzeć zły film, co by później mieć świadomość, że w przypadku tych „niedoskonałych lepszych” może być znacznie gorzej.

  Jeden wielki spektakl absurdu, kiczu, chaosu i ekstremalnej głupoty. Jeden z najgorszych filmów jakie w życiu widziałem !!
  Już nawet kino sensacyjne klasy B czy C kręcone za mizerne pieniądze („Ballistic kosztował, o Jeeeezu, 70 milionów zielonych) potrafi mieć w sobie więcej życia i inwencji, nawet tej chaotycznej (reżyser nadal sobie od nazwiska ksywkę „Chaos” – to wiele wyjaśnia).

  Tylko dla widzów, którzy chcą się przekonać czym jest NAPRAWDĘ zły film !!

  Moja ocena - 1/10

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 1

  Grifter plus mój pozytywny, film mi się podobał, nie rozumiem czego tak nisko oceniacie, ja sama dałam dobry i nie żałuję. Sam tytuł przecież wskazuje, o czym film będzie!! Świetna muzyka, sztuki walki. Przecież właśnie tego się po tym mo.żna było spodziewać, prawdA?!

 • Grifter ocenił(a) ten film na: 1

  Tytuł wskazuje o czym film będzie, niestety nie pokazał jaki będzie...

 • geralt_z ocenił(a) ten film na: 3

  Za Wikipedią: Balistyka (słowo pochodzące z języka greckiego), to nauka, zapoczątkowana w średniowieczu, o miotaniu i ruchu pocisków oraz rakiet. I już wiesz "o co kaman"?
  Sztuki walki? - Nie rozśmieszaj mnie, Lucy Liu (chociaż Chinka i podoba mi się jako kobieta) tyle wie o sztukach walki co mrówka o drugiej stronie Księżyca.

 • geralt_z W pełni popieram treść, aczkolwiek w moim odczuciu film był niezły (akurat mocno mi się nudziło) więc według filmweb'owej skali ocen ocena razy dwa ;-)
  Pozdrawiam