PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33396}

Ballistic

Ballistic: Ecks vs. Sever
5,1 6 659
ocen
5,1 10 1 6659
Ballistic
powrót do forum filmu Ballistic

Miałem napisać 1/10 ale podwyższyłem o dwa jako granica błędu. Że też Antoni dał się na to złapać. Chyba mu dzieciaka musieli porwać i w ramach okupu kazali zagrać.

użytkownik usunięty
Reklats

Nie przyznawać się? A tym ty jesteś, żeby takie pierdoły wygłaszać?:P Ja oceniłam go na dobry. Nie wiem ludzie, czego się tak tego filmu czepiacie, nazwa znaczy ballistyka, więc o co kaman? Chyba wiedzieliście, za co się bierzecie oglądając nie?| S|ztuki walki perfekcyjne, co jest w trym finy takiego złego? Do tego świeetna muzyka.

ocenił(a) film na 1

Może im się nie podoba to się czepiają? :)
Po przekroczeniu pewnego poziomu dna nie da się przejść obojętnie i tylko ocenić. Trzeba jeszcze wyrzucić z siebie trochę tego chłamu co się łyknęło z filmu.

Przed chwilą obejrzałem i sztuki walki, momentami bardzo kiepskie. Muzyka zaś momentami nie pasująca do filmu i sytuacji, aczkolwiek poza tym całkiem fajna, 6/10 - niezły to dobre określenie na ten tytuł i jest on przyjemny jeśli ma się ochotę na coś lekkiego z momentami idiotycznym scenariuszem.
Pozdrawiam i momentami zaglądam

ocenił(a) film na 1

Sztuki walki perfekcyjne tak samo jak Twoje tworzenie zdań :)
Banderas dla mnie jest bardzo przeciętnym aktorem, a tutaj sięgnął wręcz dna! W pewnym momencie skończyło się jego minimum zaangażowania i widać to jak na dłoni. Film to jedna wielka kupa bzdur i absurdów, a więc porażka w czystej formie.

ocenił(a) film na 7
Reklats

Dałem więcej niż 3/10 choć zgadzam się,że nie każdemu może się podobać.
Oceny są zawsze subiektywne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones