PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33396}

Ballistic

Ballistic: Ecks vs. Sever
5,1 6 659
ocen
5,1 10 1 6659
Ballistic
powrót do forum filmu Ballistic

"Popis gry aktorskiej" (jak to pletą krytycy) aktorów którzy nadawaliby się do cyrku (gdyby rzeczywiście byli tak sprawni). Rozbrat z logiką na niesłychanym poziomie.

Bonnald

Co do fabuły - słaby film, ale jesli chodzi o ta sprawnosc fuzyczna...zapewniam Cię że Ray Park ( Agent Ross) jest tak sprawny fizycznie. Sever, zreszta pewnie tez...

Lightley

uważam, że Liu była świetna w tej roli. Ma świetną urodę i nieraz już dawała popis swych umiejętności w wielu filmach. Bardzo lubię ją ogladać.

ocenił(a) film na 5
Bonnald

Przez cały film Lucy Liu miała taką samą minę co sprawiało, że można się było zanudzić lub po prostu zgłupieć!
Ogólnie efekty specjalne były wporzo, reszta gorzej

ocenił(a) film na 4
Bonnald

Ale z jaka logika rozbrat? Ta ze swiata rzeczywistego? Jesli tak, to... malo logiczny twoj komentarz. To przeciez film. Sensacyjny. Nastawiony na czysta rozrywke. Logiczny byc wrecz nie moze!

użytkownik usunięty
Bonnald

przestańcie, co takie negatywne opinie i oceny? film był dobry, świetne sceny walki, sama nazwa przecież na to wskazuje: walki i wybuchy. Czego iwęcej się spodziewać?

Bonnald

No tak: gra aktorska, główny wątek scenariusza, sceny walki (chodzi mi przede wszystkim o te na początku) i dopasowanie muzyki do filmu. Chwilami było to wszystko tak beznadziejne że żal dupę ściska, jednakże jako całokształt w wolnej chwili do obejrzenia z nastawieniem na głupotę i akcję ;-)

Pozdrawiam

Bonnald

Właśnie w pewnej komercyjnej (i niekoniecznie prawdomównej btw) stacji to nadają. Po napisach początkowych widać, że nawet reżyser (i wpółscenarzysta) wstydzi się pełnym nazwiskiem podpisać. Jako bonus cytat w wiki: 'Ballistic: Ecks vs. Sever, which upon release was widely panned by both critics and moviegoers as one of the worst films ever made. In March 2007, Rotten Tomatoes ranked the film #1 among "The Worst of the Worst" movie list'

ocenił(a) film na 9
Bonnald

Ale nikt chyba nie spodziewał się w tym filmie zachowania praw fizyki... Albo ja jestem inny...

ocenił(a) film na 2
escariote

Nie jesteś inny, jesteś orginalny!

Bonnald

No film beznadziejny. Ogólnie Lucy Liu lubie, ale w tym filmie miałem z niej polewe, bo jedyne co pokazała to to, że jest sprawna fizycznie. Nie musiała się za bardzo natrudzić co do gry aktorskiej, bo milczenie przez większość filmu i grymas na twarzy pt "jaka ja jestem zła i niebezpiecza" nie wymaga wiele wysiłku. Jednak podkreślam, że bardzo ją lubie - to dla niej przetrwałem cały fim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones