Ballistic: Ecks vs. Sever

1 godz. 31 min.
5,1 6 588
ocen
5,1 10 6588
759
chce zobaczyć
{"type":"film","id":33396,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ballistic%3A+Ecks+vs.+Sever-2002-33396/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ballistic
  • "Popis gry aktorskiej" (jak to pletą krytycy) aktorów którzy nadawaliby się do cyrku (gdyby rzeczywiście byli tak sprawni). Rozbrat z logiką na niesłychanym poziomie.

• Bonnald Co do fabuły - słaby film, ale jesli chodzi o ta sprawnosc fuzyczna...zapewniam Cię że Ray Park ( Agent Ross) jest tak sprawny fizycznie. Sever, zreszta pewnie tez...

• Lightley uważam, że Liu była świetna w tej roli. Ma świetną urodę i nieraz już dawała popis swych umiejętności w wielu filmach. Bardzo lubię ją ogladać.

• Shannon ocenił(a) ten film na: 5

Bonnald Przez cały film Lucy Liu miała taką samą minę co sprawiało, że można się było zanudzić lub po prostu zgłupieć!
    Ogólnie efekty specjalne były wporzo, reszta gorzej

• gadd ocenił(a) ten film na: 4

Bonnald Ale z jaka logika rozbrat? Ta ze swiata rzeczywistego? Jesli tak, to... malo logiczny twoj komentarz. To przeciez film. Sensacyjny. Nastawiony na czysta rozrywke. Logiczny byc wrecz nie moze!

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 4

Bonnald przestańcie, co takie negatywne opinie i oceny? film był dobry, świetne sceny walki, sama nazwa przecież na to wskazuje: walki i wybuchy. Czego iwęcej się spodziewać?

• Bonnald No tak: gra aktorska, główny wątek scenariusza, sceny walki (chodzi mi przede wszystkim o te na początku) i dopasowanie muzyki do filmu. Chwilami było to wszystko tak beznadziejne że żal dupę ściska, jednakże jako całokształt w wolnej chwili do obejrzenia z nastawieniem na głupotę i akcję ;-)

Pozdrawiam

• Bonnald Właśnie w pewnej komercyjnej (i niekoniecznie prawdomównej btw) stacji to nadają. Po napisach początkowych widać, że nawet reżyser (i wpółscenarzysta) wstydzi się pełnym nazwiskiem podpisać. Jako bonus cytat w wiki: 'Ballistic: Ecks vs. Sever, which upon release was widely panned by both critics and moviegoers as one of the worst films ever made. In March 2007, Rotten Tomatoes ranked the film #1 among "The Worst of the Worst" movie list'

• escariote ocenił(a) ten film na: 9

Bonnald Ale nikt chyba nie spodziewał się w tym filmie zachowania praw fizyki... Albo ja jestem inny...

• MIR66 ocenił(a) ten film na: 2

escariote Nie jesteś inny, jesteś orginalny!

• Bonnald No film beznadziejny. Ogólnie Lucy Liu lubie, ale w tym filmie miałem z niej polewe, bo jedyne co pokazała to to, że jest sprawna fizycznie. Nie musiała się za bardzo natrudzić co do gry aktorskiej, bo milczenie przez większość filmu i grymas na twarzy pt "jaka ja jestem zła i niebezpiecza" nie wymaga wiele wysiłku. Jednak podkreślam, że bardzo ją lubie - to dla niej przetrwałem cały fim.