PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847524}
5,6 11 232
oceny
5,6 10 1 11232
2,6 7
ocen krytyków
Banksterzy
powrót do forum filmu Banksterzy

Szczerze, nie rozumiem skąd taka fala hejtu na Kożuchowską i Karolaka. Jakby w filmie nie było innych aktorów i aktorek. Ja bardzo chętnie zobaczę Zawadzką w takiej dynamicznej roli a nie słodziutkiej lali z jakich mam wrażenie słynie. Frycz jako szef wszystkich szefów to także dobry wybór moim zdaniem. Nie wróżę temu filmowi złotej palmy ale z pewnością nie będzie to gniot, a nóż posłuży dla niektórych jako lekcja przy odrobinie śmiechu.

ocenił(a) film na 6
wilczyk_jan

widziałem i Kożuchowska i Karolak to jednak ogniste duo

Bartosz_Bednarek

Kożuchowska nie najgorzej - zmęczona robotą bankowa pinda ;) Karolak jak to on, nie wybitny, ale i nie słaby. Dla mnie aktorsko ten film wygrali jednak Zawadzka, Zawierucha, Bosak (szkoda, że go tak mało na ekranie!) i Frycz.

wilczyk_jan

Musze przyznac , ze Karolak mnie bardzo pozytywnie zaskoczyl w tym filmie .

ocenił(a) film na 5
LANC1980

Nie żartuj!

wilczyk_jan

a nuż*

wilczyk_jan

Fala hejtu bierze się stąd, że jeden bałwan zaczyna, a inne podchwytują i dołączają, próbując też rozładować stres i frustracje.
Efekt śniegowej kuli.

ocenił(a) film na 3
jan_niezbedny0

raczej z tego że Karolak to aktorskie beztalencie , a Kożuchowska swój talent który jednak posiada roztrwoniła w głupawych serialach

wilczyk_jan

Warto obejrzeć? Czy jest to film dla osób wrażliwych?

ocenił(a) film na 5
wilczyk_jan

Bo ludzie są już Nimi zmęczeni, tak po prostu! Karolak schrzanił cały film, Kożuchowska też nie była lepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones