PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107847}

Barbershop 2: Z powrotem w interesie

Barbershop 2: Back in Business
6,3 2 858
ocen
6,3 10 1 2858
Barbershop 2: Z powrotem w interesie
powrót do forum filmu Barbershop 2: Z powrotem w interesie

TO JEST TO

użytkownik usunięty

Cieszy mnie że to następny tępy film z przesytem przemocy , pokazujący jak to mużyny są zarobione , ile to oni nie mają kaski jacy oni są przebojowi każdy ma Glocka ( pistolet ) , kiete ( łańcuch ) na szyji , Super terenowe auto lub też Lowridera . Niestety ( albo STETY ) nie jest to film pokazujący Mużynów od tej strony . Jest to film który podoba mi sie strasznie bo pokazuje Afroamerykanów z tej dobrej " starej " strony ( Old Schol ) . Opowida o tym co kiedyś dlanich było ( a teraz zostało zapomniane ) najważniejsze czyli : Zakład Fryzjerski , posłuże sie cytatem z pierwszej części z kwesti Eddiego granego ( zresztą miszczowsko ) przez : Cedric the Entertainer : " To kamień węgielny naszego społeczeństwa " !! POWIEM TYLKO ŻE : Lepszego filmu o tej tematyce nie widziałem . Muzyka , obsada , klimat ( bardzo zabawny i miły ) jest poprostu miszczowski i tworzy w sumie najlepsze przedstawienie ( Show ) jakie może być !!!

Mam nadzieje że po tym wszystkim ci którzy nie widzieli " Jedynki " to sobie ją ściągną ( i będą czekać na następną ) a ci którzy widzieli pewnie już zaczeli szukać !!! POZOSTAJE CIERPLIWIE CZEKAĆ NA KONTUNUACJE :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones