PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631339}

Barbie: Idealne święta

Barbie: A Perfect Christmas
6,0 1 894
oceny
6,0 10 1 1894
Barbie: Idealne święta
powrót do forum filmu Barbie: Idealne święta

Tylko z obecności choinki można wywnioskować, że to tzw. "Gwiazdka", bo przecież nie święta Bożego Narodzenia, nawet nie jakiś Xmas, bo ktoś mógłby poczuć się urażony chrześcijańskimi gusłami. Za to z pewnością wiadomo, co jest wtedy najważniejsze: PREZENTY!!! No to mamy święto zakupów i prezentów. Nie oczekuję, że wszyscy w NY będą śpiewać kolędy, ale są jakieś granice...

ocenił(a) film na 10
filmfilm

Po twojej wypowiedzi wnioskuje, że nie oglądałeś/aś tego filmu. Z rozmów, z pogody i z wystroju wiadomo, że to święta Bożego Narodzenia. Amerykanie obchodzą inaczej te święta. Nie mają wigilli tylko przyjęcie, a prezenty rozdają sobie rano w pierwszy dzień Bożego Narodzenia. We filmie jest taka puenta nie ważne, gdzie spędzasz święta. Ważne jest z kim je spędzasz.

ocenił(a) film na 1
miss_4

No biedni ci Amerykanie, z pogody muszą się domyślać jakie mają święta :) A niech sobie obchodzą jak chcą, wkurza mnie tylko, że takie plastikowe amerykańskie wzorce trafiają w polskie maluchy, które nie muszą szukać wspaniałych tradycji za oceanem (bo tam raczej takowych nie ma). A święta oczywiście ważne z kim się spędza, ale przede wszystkim JAK.

ocenił(a) film na 10
filmfilm

Oni wiedzą jakie mają święta. One mieszkają w Malibu. Więc mają cały czas ciepło. Więc po kalendarzu na pewno się skapneli. Mi chodziło po czym widz wie jakie święta oni mają. To jest mądra bajka. Jak wszystkie z Barbie. Myślę, że kto krytykuje te filmy z Barbie to jest nie obiektywny. Ale, mnie to nie dziwi ludzie potrafią Barbie naprawdę za dziwne rzeczy krytykować np. że jej świat jest idealny lub, że nie ma w jej świecie przemocy. To są plusy, ale wiadomo nie obiektywne osoby plusy czegoś czego nie lubią robią z tego minusy i nie zdają sobie, że robią z siebie głupków. ps. Amerykanie to głównie protestanci i dlatego inaczej je obchodzą.

filmfilm

Dziś te święta to po prostu "święta" dla jedzenia i prezentów. Jak słyszę przerabiane w radio kolędy w reklamach to aż się niedobrze robi. A tak naprawdę mamy Narodzenie Pańskie, Boże Narodzenie gdzie Jezus przyszedł do ludzi na ziemię, nie z prezentami, choinkami i bombkami ale z miłości Bożej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones