PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687045}

Barbie Mariposa i baśniowa księżniczka

Barbie Mariposa and the Fairy Princess
6,2 2 490
ocen
6,2 10 1 2490
Barbie Mariposa i baśniowa księżniczka
powrót do forum filmu Barbie Mariposa i baśniowa księżniczka

Ten film oceniłbym na 6/10 (co w przypadku filmów z serii Barbie wypada ponad przeciętnie), gdyby nie fakt, że twórcy zamiast skupić się na fabule i tytułowych postaciach, woleli uraczyć nas scenami z życia dziwnych (aczkolwiek nie śmiesznych) stworzonek. I o ile motyw durnych zwierząt kradnących czas ekranowy przewija się regularnie w kolejnych filmach z tej serii, w tym przypadku był wyjątkowo natarczywy. Nie da się ukryć, że w tym filmie to zwierzęta grają główną rolę (choć tytuł wskazywałby na coś innego). Nie ma w tym filmie prawie żadnej sceny, w której by ich nie było, za to jest masa scen, w których są tylko one. Ludzie, litości! Czy doczekam się kiedyś filmu o Barbie, w którym fabuła nie będzie przeplatana scenami z jakimś głupim psem, czy innym stworzeniem z tego lub nie z tego świata?

ocenił(a) film na 6
Riven_Femix

Naprawdę przeszkadzała Ci ta różowa Zee i niebieski Anu?
Spędziłam ostatnie kilka dni u brata i jego rodziny - w ciągu 3 dni moja bratanica obejrzała przy mnie Mariposę 7 razy. Bajka sama w sobie była znośna (w poównaniu do innych), ale dla mnie najciekawsze były właśnie futrzaki. Stanowiły element komediowy - gdyby nie one, nie przeżyłabym tylu seansów Mariposy :P

Amadzia

A mnie ciekawi jaki to gatunek czy rasa tych zwierzaków, bo nigdzie nie znalazłam żadnej wzmianki na ich temat!!!! W innych produkcjach jest wiadomo, czy to gumiś, czy smerf, muminki, czy czarodzieje, albo wilkołaki lub driady czy duchy czy jeszcze coś innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones