PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106376}

Batman - Początek

Batman Begins
7,6 361 060
ocen
7,6 10 1 361060
7,3 31
ocen krytyków
Batman Początek
powrót do forum filmu Batman - Początek

Film rewelacyjny

użytkownik usunięty

Poza Batmanem z 1989 mój ulubiony :) 9/10. Najlepszy z całej trylogii

ocenił(a) film na 9

Popieram, z najnowszej trójki część pierwsza zdecydowanie najlepsza.

Najgorsza trójka. Jakoś... brakowało Batmana w Batmanie. Klimat nie powalił mnie na kolana, główny zły w porównaniu do pozostałych średni. Historia dla mnie troszkę zbyt naciągana. Nie wiem, nie umiem dobrze wytłumaczyć, ale dla mnie sząłu nie było, jak w poprzednich częściach.

Potem dwójka. I tutaj genialny Joker, chyba nawet lepszy niż Nicholsona. Mistrzostwo, nie tylko opisanie postaci jak i sama gra aktorska - Ledger nadał swojemu bohaterowi duszę. Dodatkowo osoba Denta na plus.

No i jedynka, Początek. Klimatyczne nakreślenie samego miasta, Gotham zdaje się być jednym z bohaterów filmu. Strach na Wróble, co by nie mówić, również zagrany niemal perfekcyjnie, niemal na równi z Jokerem. Katie Holmes jako Rachel bardziej mnie kupiła niż Maggie Gyllenhaal, ale co kto lubi. No i plus za retrospekcje, pokazanie początku legendy Batmana, relacji z rodzicami. Dodatkowo więź łącząca Bruce'a i Alberta... Jestem bardzo na tak.

ocenił(a) film na 1
nati02andi

sząłu nie ma to jak wykształcone społeczeństwo

ocenił(a) film na 9
adre_2

Wytknięta jedna, jedyna literówka... śmiać się czy płakać...?

ocenił(a) film na 9
nati02andi

Aż na szybko przejrzałam profil. I wszystko jasne xD

ocenił(a) film na 10
nati02andi

Hahahaa. Przecież to bardzo dojrzały pan. Wielki i mądry krytyk ;D

ocenił(a) film na 7

Dla mnie lepszy jest z 1989 roku

ocenił(a) film na 10

Ja mam sentyment do tego starszego, prawilnego batmana ale ten też skradł moje serce :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones