PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4074}
6,1 76 185
ocen
6,1 10 1 76185
5,5 18
ocen krytyków
Batman Forever
powrót do forum filmu Batman Forever

Wrecz przeciwnie byl bardzo fajny, nawet Val Kilmer byl nieco podobny do Michaela Keatona, oczywiscie Forever nieumywa sie do Batmanów Burtona i nowego Poaczątku ale jest o niebo lepszy niż Batman i Robin. A sentyment dlatego że w wieku 10 lat byłem na tym filmie w kinie, kurde co to było dla mnie za wydarzenie w takim wieku, sam a nie ze ą do kina na film od 12 lat. Pamiętam ten dzień jak dziś.

ocenił(a) film na 5
Mateo_SF

To samo,Stary !!! Nie byłem sam,ale smarkałem w rękaw :-) I wtedy bardzo mi się podobał ...

ocenił(a) film na 4
Mateo_SF

No to w takim razie skoro nie umywa się do innych Batmanów, a temu dałeś 10/10 (!!!), to ile byś dał filmom Burton'a? 20/10?
Czy Batman Forever to dla Ciebie rzeczywiście arcydzieło kina? Tylko sentyment decyduje o Twoich ocenach ?

ocenił(a) film na 6
armarange

Proszę Cię przeczytaj opis konta Mateo_SF. Wtedy będzie wszystko jasne ;) i tak mam wiecej niż jedno konto ale są tylko dwa i to naprawdę nie wiele zmienia, nie zaniżam ani nie zaniżam ocen na siłę.

ocenił(a) film na 4
SCORPION60

Jeżeli Ci to coś daje to ok. Ja mam jedno. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
SCORPION60

ps. Ale jakby nie było to oceny z konta Mateo mają wpływ na ogólną pulę ocen na FW. Jeśli w rzeczywistości z konta Scorpion wystawiasz inną ocenę - obiektywniejszą to jesteś trochę jak Harvey Dent / Two Faces - na jeden temat dwa różne zdania...

ocenił(a) film na 6
armarange

Można tak to interpretować :D
Pozdro ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones