PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32019}
6,0 3 982
oceny
6,0 10 1 3982
5,6 5
ocen krytyków
Batman zbawia świat
powrót do forum filmu Batman zbawia świat

Haaa, obejrzałem Batmana na Polsacie ! Ktoś jeszcze wytrzymał do końca? :D Ostatni raz ten film widziałem jakoś w 2000 czy 2001. Wszystko w tym filmie jest takie niedopracowane i niedorobione, ale to właśnie dlatego jest taki genialny! :D
Wszystkie postacie w tym filmie zachowywały się jakby dopiero co wyszli z psychiatryka. Razem z tą bandą przestępców - Joker, Pan Zagadka, Catwoman i Pingwin, ale i nawet Batman, Robin i ci policjanci z ratusza i każdy inny człowiek. Jakby dopiero co wyszli z zakładu dla chorych umysłowo! No i jeszcze ta scena z bombą, z gumowym rekinem albo z mega parasolami. I te teksty!
"Przynieś sprej odstraszający rekiny!"

- Ryzykowałeś życie by ocalić pijaków?
- Pijak to też człowiek.

"Panie Joker, załadować wyrzutnię."

"Ma zdjąć maskę? Pani oszalała!"

i jeszcze ten śmiech Jokera "łohohohohhahaha". Mega! :D Daję 8/10. A teraz idę spać bo już padam. Dobranoc!

ocenił(a) film na 5
Axel

ten film jest parodią samego siebie, pierwszy raz go oglądałam. Dawno się tak nie ubawiłam :D xD choć wiadomo, że biorąc pod uwagę gatunek to raczej nie o to twórcom chodziło... Jeśli ktoś chce się pośmiać a będzie w stanie wytrzymać te wszystkie absurdy.. to używając słów Caligula
(którego tutejszą recenzję naprawdę warto przeczytać!!) " Polecam, polecam i jeszcze raz, z zastrzeżeniem: nie zbadano dotąd, jaki jest wpływ tego dzieła na ludzką psychikę, tak samo jak do tej pory nie wiemy, jakie ścieżki w umyśle otwiera LSD..." A jeśli ktoś jeszcze nie widział i obawia się obejrzeć, niech najpierw spojrzy na plakat tego filmu -z Batmanem w różowym wdzianku - i oceni, czy to na jego siły hehe

Axel

Motor ukryty w krzakach ;D sceny walki gdzie piesci sa o 10 cm od ciala xD i wiele wiele wiecej ten fulm jest zajebisty!!

ocenił(a) film na 8
filipex1001

Wiesz, jeszcze rozwaliła mnie jedna scena pod koniec filmu gdzie Batman odkrył, że Catwoman to ta kicia, w której się zakochał. Miał taką tęgą minę, po czym stwierdził "Takie rzeczy się zdarzają...".

ocenił(a) film na 3
Axel

JaNa początku myślałem że to jakaś nieznana produkcja monty phytona. Kicz i infantylizm posunięty do absurdu. Wydaje mi sie że to wersja batmana dla 5 letnich dzieci.

Axel

Według mnie trochę średni choć ma fajny klimat Ale jakoś efekty takie se ,choć Adam West był dobry jako Batman .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones