PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1024}
7,3 191 381
ocen
7,3 10 1 191381
7,8 33
oceny krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Słaby ten Nickolson

użytkownik usunięty

Nie do końca rozumiem opinie mówiące o genialności Nickolsona. Postać może i ekspresyjna, ale mało naturalna i tak jak już ktoś napisał: ani śmieszna ani straszna. Zdecydowanie bardzie wole Ledgera.

Ledżer tym bardziej nie był śmieszny, a czy straszny...? Na pewno mniej przypominał Jokera z komiksów.

ocenił(a) film na 5

Mam to samo. Kolejny raz obejrzałem ten film, próbując dać szanse tej wersji Jockera i wciąż nie rozumiem co w nim jest genialnego. Ta wersja nie ma nic wspólnego z Jokerem. Nickolson zagrał tutaj siebie pod wpływem jakis mocnych dragow i tyle. Nie ma tutaj w nim nic strasznego czy zabawanego.

ocenił(a) film na 8

Bzdura. Joker w wykonaniu Nicholsona jest świetny. Wszyscy jak barany idą za modą i do znudzenia krzyczą Ledger! Ledger!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
luqashmeister

Aleś mi dowalił, smarku. Aż się boję w lustro zerknąć. Śmiech z ciebie, trefna istoto.

ocenił(a) film na 4
Calvera81

Zabolało i dobrzd

Calvera81

Tak Nicholson był spoko jako Joker, taki kreskówkowy.

Calvera81

Joker Heath'a Ledger'a oprócz tego że jest psychopatą który się uśmiecha to jest też filozofem. owszem jest złym człowiekiem ale ma bardzo ciekawe poglądy, bardzo przygnębiające ale bardzo prawdziwe, to dlatego jego postać obrosła takim kultem.

Ledger zagrał genialnie, co do tego nie ma wątpliwości... z tym, że to nie jest Joker jakiego znamy z komiksów.

ocenił(a) film na 8

i woleć można, bo to każdego wola.

natomiast jeśli chodzi o źródło to zdecydowanie Nicholson robi robotę, a Ledger nie dość, że kopiuje go wielokrotnie to jeszcze przez pseudo filozofie zyskuje takich "fanów"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones