plakat filmu Bawełniany przekręt

Bawełniany przekręt

Cotton Comes to Harlem
5,9 85
ocen
5,9 10 1 85
83
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
{"type":"film","id":143355,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Bawe%C5%82niany+przekr%C4%99t-1970-143355/tv","text":"W TV"}]}
Bawełniany przekręt
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Dwóch detektywów z policji nowojorskiej dostaje zadanie odnalezienia 87 000 dolarów stanowiących oszczędności całego życia biednych, czarnych rodzin z Harlemu. Pieniądze wpłacano na fałszywą kampanię „Powrotu do Afryki”, a do ukrycia skradzionej sumy posłużono się belą bawełny, która w filmie nieustannie zmienia właściciela. ObajDwóch detektywów z policji nowojorskiej dostaje zadanie odnalezienia 87 000 dolarów stanowiących oszczędności całego życia biednych, czarnych rodzin z Harlemu. Pieniądze wpłacano na fałszywą kampanię „Powrotu do Afryki”, a do ukrycia skradzionej sumy posłużono się belą bawełny, która w filmie nieustannie zmienia właściciela. Obaj detektywi – Grabarz Jones i Trumienny Ed Johnson – to czarni policjanci, za którymi ciągnie się opinia brutali i gwałtowników. Ich szczególne podejrzenia kierują się w stronę odnoszącego sukcesy, charyzmatycznego przywódcy czarnego ruchu rasowego, wielebnego Deke’a O’Malley’ego. Osią jego kampanii rasowej jest ratalne sprzedawanie czarnej biedocie biletów na statek, który ma ich zabrać z powrotem do Afryki.

Bawełniany przekręt zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.