PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224731}
5,9 88 036
ocen
5,9 10 1 88036
3,7 13
ocen krytyków
Baywatch. Słoneczny patrol
powrót do forum filmu Baywatch. Słoneczny patrol

Jak dla mnie rewelacja. Bardzo lekka i przyjemna komedia...Momentami cała sala była do łez rozbawiona.
Polecam na niedzielne popołudnie !

dama_karo91

Zgadzam się w 100%!! :)

ocenił(a) film na 8
dama_karo91

Scena w kostnicy miażdży :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DaveDovah1993

Jaki masz cel w obrażaniu kogoś? Oglądałem ten film w towarzystwie mecenasa prawa, któremu ten film również się podobał i jego też nazwiesz ćwierćinteligentem?

ocenił(a) film na 3
kulitom

A co ma wykształcenie do inteligencji? Znam sporo prawników, wiem jak wyglądają studia. Egzaminy polegają głównie na wykuwaniu więc tak, spokojnie można założyć, że część "mecenasów prawa" to ćwierćinteligenci.

ocenił(a) film na 6
DaveDovah1993

O jakich wymaganiach piszesz. Ja wymagam od tego rodzaju filmów humoru na poziomie haftowania do basenu i nabijania się z penisa we wzwodzie i dokładnie to otrzymałem. Naprawdę nie zawsze trzeba oglądać ambitne kino i taki odmozdzacz czasami dobrze człowiekowi robi. Ciekawe czego ty oczekiwales po tym filmie. Pzdr

ocenił(a) film na 6
DaveDovah1993

Kolejny kinoman który szuka tylko ambitnego kina. Po zwiastunie było można wywnioskować co to za rodzaj filmu. Jednego śmieszą komedia Woodiego Allena, a drugiego prosty i nieprzyzwoity humor. Nie pasuje Tobie, to się nie wypowiadaj i nie obrażaj innych, bo teraz sam robisz za ćwierćinteligenta.

dama_karo91

Chociaż jedna normalna osoba.

ocenił(a) film na 4
dama_karo91

Możesz podać przykład paru scen, które tak ludzi rozbawiły i to do łez?

ocenił(a) film na 5
eemilkaa

Pewnie napisy końcowe ;)

ocenił(a) film na 7
dama_karo91

zgadzam się. lekka komedia na weekendowy wieczór. Czasami fajnie jest obejrzeć coś co nie należy do ambitnego kina. Czasami trzeba pośmiać się z głupawych scen i komicznych zachowań. Przyznam że film bardzo szybko mi zleciał i obejrzę go pewnie jeszcze nie raz. Takie komedie to ja rozumiem !

ocenił(a) film na 1
dama_karo91

współczuje poczucia humoru

ocenił(a) film na 8
some1

Współczuję podejścia do tematu

ocenił(a) film na 4
dama_karo91

Jakie to sceny niby?Film i humor zawarty był na strasznie żenującym poziomie

ocenił(a) film na 8
dama_karo91

Zgadzam się z przedmówcą w pełnej rozciągłości :) Miałem ochotę iść na ten film do kina ale uznałem że odpuszczę sobie i obejrzę w domu. Film luzacki i z tak słabej tematyki wycisnęli soki jak z zeschniętej cytryny robiąc przy tym smacznego drinka ! Przez większość czasu w tle leci dobra muzyka i całość nabiera ekstra efektu na dobrym kinie domowym. Polecam dla fanów The Rocka, kolejny udany tytuł z jego osobą w obsadzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones