PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655222}
13 273
chce zobaczyć
Beetlejuice Beetlejuice
powrót do forum filmu Beetlejuice Beetlejuice

błagam oby tego nie popsuli ... Beetlejuice to jeden z moich ulubionych filmow

dms_fw

Beetlejuice to świetny film, ja też mam nadzieję że zrobią coś fajnego.

natka17_1998

ja mam nadzieję, że nie będą robić niczego, tylko wtedy niczego nie popsują

szarosen

Nie popełnia błędów ten, który nic nie robi ; ) Ale tak poważnie, to rzeczywiście trochę za późno obudzili się z Beetlejuicem 2, nie wiem czy zdołają utrzymać klimat : (

natka17_1998

Wtedy to jeszcze dobre kino bylo, a teraz to tak srednio moga wyjsc z tym filmem.


Ciekawe o czym bedzie ;)

Kotek_haker

Wtedy było w filmach to coś, czego im teraz czasem brakuje ;) Beetlejuice to miał, teraz będzie wyglądać zupełnie inaczej, nowoczesna wersja. Ale mam nadzieję że Burton da radę :)
W sumie ciężko wymyślić fabułę kontynuacji. Jest jeszcze świetna kreskówka, z której mogliby zaczerpnąć jakiś motyw.

natka17_1998

A to Burton jest rezyserem???

Kotek_haker

Miał być, chyba że coś się zmieniło :/

Kotek_haker

Na FW jest napisane że Smith i Katzenberg, ale studio Tim Burton Production. Nie wierzę że Tim nie miałby w tym udziału ;)

dms_fw

Nie bój żaby , Tim wie co robi .

użytkownik usunięty
maciekb80

Spokojnie za reżyserią stoi Burton.

Czy na pewno on powstanie jest już kwiecień a żadnych doniesień z planu nie ma ?

użytkownik usunięty
xardas334

Wiesz podobnie było z filmem o Hanie Solo.Premiera jest na lipiec a zwiastun był dopiero w styczniu.

Premiera jest na maj a po za tym były doniesienia z planu a w przypadku Beetlejuice 2 ni wiemy nic kiedy premiera czy zaczęli zdjęcia itd Ten film chyba nie powstanie w tym roku z resztą tak samo jak batman czy bez litości 2 .

użytkownik usunięty
xardas334

Spoko.Właściwie film nie potrzebował drógiej części bo był dobry zł umówmy się tim burton zrobił wiele lepszych filmów.

xardas334

Akurat na daty z Filmwebu nie zwracałbym uwagi :) - Zwłaszcza że nie ma żadnej oficjalnej daty powstania filmu ;) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones