PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655222}
13 279
chce zobaczyć
Beetlejuice Beetlejuice
powrót do forum filmu Beetlejuice Beetlejuice

Błagam, błagam powiedzcie że to jakieś żart! Nie dotyka się takich świętości jak
Beetlejuice!

magdziorkaa

Jeżeli za scenariusz weźmie się ten idiota Smith, to będzie to największa klapa roku...jak nie dekady.

Tuiq

klapa to mało powiedziane takie gówno jak Smith się wypromuje tytułem i będziemy go musieli oglądać przez kolejnych kilka dekad
badziew jego formatu powinno się w zarodku tłumić

Tuiq

Zacznijmy od tego,że jeżeli ktokolwiek się za to weźmie,to już będzie klapa.To tak,jakby zrobić "Lśnienie 2"

jporuba

Niby tak, bo to tak jakby kalać niepokalane pokalaniem, ale Smith jest już najgorszym człowiekiem do tej roboty.

jporuba

Niecały miesiąc temu zrobili xd. Za peszyłeś.

magdziorkaa

Zgadzam się, pierwotna wersja jest świetna, po co robić nową, "świeżą". Głupota i profanacja...

TrupZszafy

ma byc sequel a nie remake. helooooooł!

cherie_filmweb

O ile pamiętam, w 2012 roku filmweb podawał odwrotne informacje.

TrupZszafy

wczoraj podał inna informację. Na newslleterze Buertona tez Burton planuje zorbic druga część. Nie reamke

cherie_filmweb

Chociaż o tyle dobrze. Może mu wyjdzie.

użytkownik usunięty
magdziorkaa

Popieram.

magdziorkaa

Pewnie filmy sa niepowtarzalne a dwójka to już będzie tylko odcinaniem kuponów

giovanni50

Zgadzam się w całej rozciągłości :<
Boję się co z tego wyjdzie.

magdziorkaa

RACJA! To jakiś koszmar chyba!

magdziorkaa

dotyka dotyka...zwłaszcza że to Burton-dlatego jestem spokojna

magdziorkaa

Tez sie troche obawiam co moze z tego powstac, jedynka to jeden z moich ulubionych filmow i oby nie popsul tego jak to zwykle s kontynuacjach bywa :(

magdziorkaa

Burton jest twórcą tej "świętości" także komu, jak komu ale jemu chyba wolno.

32ywis

Przez wzgląd na to, że nie ma być to kolejny, badziewny remake, to może warto czekać? Kocham filmy Burton'a, więc myślę, że można spać spokojnie. Zwłaszcza, że ma tam być Ryder i nasz Keaton.

magdziorkaa

pssst ale wiecie, że możecie tego po prostu nie oglądać? :)
Generalnie nie rozumiem co Wam siedzi w głowach - facet robi to co lubi, zachciało mu się stworzyć film to sobie stworzy, to że dla Was to takie straszne bo sok z żuka jest świętością (sic! to film, po prostu film, świetny, ale wciąż... film) i musicie to głosić, niczego w niczyim życiu nie zmieni.

Blooooedo

Napisałam ten post 4 lata temu, teraz jak na to patrze to samej chce mi się śmiać

magdziorkaa

Nie takich świętości się już tykali.

magdziorkaa

No i jaka straszna krzywda się dzieje? Ja bardzo chętnie obejrzę czy im się uda czy nie.
Szczerze obawiam się że będzie klapa, ale dlaczego mieliby nie próbować?

magdziorkaa

nie płaczcie - jeśli wyreżyseruje Tim Burton (i zgodnie ze swoją wizją) - to powinien wyjść całkiem dobry film (o ile sam Burton się mocno nie zmienił, ew. nie dostał odgórnych wskazówek czy ograniczeń)

magdziorkaa

Proste. To poprostu nie idź na to

magdziorkaa

To samo pomyślałam. Są filmy dla mnie które NIE POWINNY byc ruszane!

magdziorkaa

Ważne że się ta świętość sprzeda.

maciekb80

Świętość XD to nie oglądaj

dimian

Nie rozumiem twojej wypowiedzi wzgledem mojego komentarza. Dlaczego mam nie oglądać świętości?

maciekb80

domyśl się

magdziorkaa

wszystko dla pieniędzy skarbie

Ola_Rukola

tak, pracujemy dla pieniędzy. przy okazji jesteśmy ciekawi co wymyślili fabularnego pod bj2, win-win, nie rozumiem dlaczego wy się tak o to przejmujecie

magdziorkaa

Wstawaj, zesrałaś się. Burton jest reżyserem

magdziorkaa

2 dni temu wyszedł zwiastun :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones