Film

Belle et Sébastien 3, le dernier chapitre

2017 1 godz. 37 min.
6,8 900
ocen społeczności
6,8 10 1 900
853
chce zobaczyć
Sebastian i jego pies Bella oraz szczenięta uciekają w głąb gór, by ukryć się przed nieznajomym, który żąda oddania czworonożnych.
Bella i Sebastian 3
Zwiastun nr 2 (polski)
Bella i Sebastian 3
Zwiastun nr 1 (polski)
Bella i Sebastian 3
Spot nr 1 (polski)
Bella i Sebastian 3 - Zwiastun Nr 2 (polski) Bella i Sebastian 3 - Zwiastun Nr 2 (polski)

Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on,Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody…

dystrybucja
studio
Canal+ (udział) / Epithète Films (koprodukcja) / Gaumont (koprodukcja) / Więcej...
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Obok tytułu powinno być 2018 rok, a nie 2017 rok. Film wyszedł w tym roku, a nie w zeszłym.

 • Bardzo dobry Bella i Sebastian 3

  Fan345 ocenił(a) film na

  Bella i Sebastian 3 to bardzo dobry film , jest lepszy od jedynki i gorszy od dwójki . Fabuła ciekawa, przyjemnie się ogólnie ogląda.

  2
  • Ciągniemy temat

   Koneser_Kielce

   a w rezultacie ta część jest zrobiona na odwal się.

   2
   • Fajny

    igorgodzisz ocenił(a) film na

    Byłem z klasą i poczatek był nudny ale gdy pojawił się ten co mówił że Bella jest jego to zaczęło się robić fajnie

    1
    • Średniak

     BeatBox_CF ocenił(a) film na

     Dobre kino familijne,lecz w niektórych momentach za bardzo fikcyjne.Szczerze przy 3 częściach najbardziej odpowiadała mi 2,ale jeśli ktoś z Was polubił Belle i Sebastiana może śmiało obejrzeć cześć 3 wielkiego wow nie będzie ale również się nie zawiedziecie,wiec polecam

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.