PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680805}

Bella i Sebastian

Belle et Sébastien
7,2 8 734
oceny
7,2 10 1 8734
6,7 3
oceny krytyków
Bella i Sebastian
powrót do forum filmu Bella i Sebastian

W zasadzie wszystko jest w tytule ale trochę rozwijając ten film to takie trochę mocno naciągane emocje brakuje napięcia jakiegoś większego rozmachu parę naiwnych scen no ale w sumie film jest dla dzieci także nie będę się jakoś bardzo czepiał no ja osobiście przez większą część filmu niestety się nudziłem.....

ocenił(a) film na 8
slobi

Ja jestem stary i się nie nudziłem ani trochę.

Piotrek4

O gustach się nie powinno dyskutować, ale film suuuper. Ja nie nudziłem się ani chwilę, i podobało mi się szczęśliwe zakończenie i widoki przepiękne. Czasem trzeba obejrzeć film który nie wywołuje negatywnych uczuć i emocji.

ocenił(a) film na 8
Piotrek4

Ja tak samo,film bardzo dobry i z chęcią obejrzę 2 część.Tylko opis filmu tu na FW się nie zgadza,ponieważ nie Bella zabijała owce tylko wilki,ona te owce przed tymi wilkami broniła ;).

Piotrek4

Tez jestem stara i sie nie nudzilam..baardzo przyjemny film i cudne zdjecia

ocenił(a) film na 7
slobi

Ja ze swoimi dziećmi obejrzałem z przyjemnością. Może nie jest to jakiś wybitny film, ale na rodzinne popołudnie w sam raz.
Ciekawy przejście z dziecinnych bajek do świata dorosłych tematów. Jednocześnie film nie zgubił dziecięcej magii i ogląda się naprawdę przyjemnie.

ocenił(a) film na 6
slobi

Faktycznie, troszkę się dłuży, przynajmniej jak dla mnie, ale niezły film. Krajobrazy za to przepiękne.

użytkownik usunięty
slobi

pierwsza połowa trochę może rzeczywiście niemrawa, ale za to uwagę przykuwają piękne górskie krajobrazy, w drugiej film zdecydeowanie bardziej emocjonujący, mozna powiedziec, że się rozkręca. Nieco naiwny, to fakt, ale to przeciez kino familijne, wiec nie biorę tego jako minus.

Osobiście po obejrzeniu pierwszej części mam ochote od razu na obejrzenie drugiej, wiec można powiedzieć, że sie nie nudziłem i mi się spodobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones