PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680805}

Bella i Sebastian

Belle et Sébastien
7,2 8 795
ocen
7,2 10 1 8795
6,7 3
oceny krytyków
Bella i Sebastian
powrót do forum filmu Bella i Sebastian
ocenił(a) film na 6
Kaya1456

Mogłeś napisać od którego momentu ;) Kończy się tak że Angelina zastępując rannego doktora Guillaume, którego raniły wilki i uratowała go Bella, razem z Sebastianem i psem przeprowadzają uciekinierów do Szwajcarii podczas ciężkiej zamieci w której ścigali ich Niemcy. Okazało się także że to Porucznik Peter był informatorem doktora, ginie on w lawinie kiedy próbuje ostrzec Angeline o patrolu. Dziewczyna zostaje w Szwajcarii chcąc dostać się do Londynu a chłopak wraca do domu (przed wyprawą Cesar zdradza mu że jest synem cyganki która umarła w górach po jego urodzeniu i że go przygarnął).

użytkownik usunięty
Melcio

Porucznik ginie? Wydawało mi się, że przeżył po tym, jak go pies wygrzebał...

ocenił(a) film na 6

No mi się wydawało że był umierający kiedy przekazywał informacje o pościgu :P

Melcio

Pies przeżył?

ocenił(a) film na 6
AraBarb

no ba

ocenił(a) film na 6
Melcio

Czy tylko mnie szokuje fakt że zostawili tego chłopca samego i kazali mu wracać do domu w towarzystwie psa? Bali się przeprowadzać uciekinierów do Szwajcarii ale o dziecko to już się chyba nikt tam nie martwił? Fakt faktem oglądałam ten film pół roku temu i zastanawiam się czy tylko ja dostrzegam to (jak dla mnie) zaniedbanie?

ocenił(a) film na 10
eta176

Oni mówili, że Bella go obroni czy coś takiego (z tego co pamiętam).

eta176

bali się puścić uciekinierów samych, bo oni nie znali drogi, a ktoś taki w górach to długo nie pociągnie. mały sebastian dobrze znał drogę, a towarzyszyła mu piękna bella, która miała go ochronić. dzięki niej, jak mówi angelina nie jest sam.

to tak obiektywnie... choć osobiście też pomyślałam o tym, że dzieciaka w dzicz samego puszczają :)

Melcio

Cześć! On przeżył bo Bella go odkopała :-D Mam do Ciebie bardzo ważne 2 pytania 1. Dlaczego Angelina leciała samolotem za granicę? 2. Podasz krótki życiorys Leutanata Petera i taty Sebastiana? Bardzo proszę jest to BARDZO ważne a nigdzie nie umiem tego znaleźć :-( Z góry dziękuje :-]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones