PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4115}

Benny i Joon

Benny & Joon
7,7 28 334
oceny
7,7 10 1 28334
7,0 6
ocen krytyków
Benny i Joon
powrót do forum filmu Benny i Joon

obejrzalam praktycznie całą filmografię Deppa i po tym filmie dalej stoję twardo przy tym że Johnny po prostu jest geniuszem :) cudowny

neela96

Np. Transcendencja

ocenił(a) film na 9
agrutko

Transcendencja? chyba żartujesz ;3 to jest jeden z moich ulubionych filmow

neela96

Jeździec znikąd to dość słaby film w jego wykonaniu, tak samo V część Piratów i Jeździec bez głowy, ale pozostałe to perełki według mnie

użytkownik usunięty
AveLuna

Dla mnie w Jeździec bez głowy jak i piratach 5 był genialny

ocenił(a) film na 8
AveLuna

"Jeździec znikąd" wygląda, jakby Verbiński się obraził na robienie Piratów i postanowił przenieść ich akcję na dziki zachód, obsadzając Johnny'ego w analogicznej roli, ale nie nie załapało. Może gdyby "młodą parę" grali znów Bloom i Knightley, wyszłoby mu z tego multiwersum ;)
Z piątą częścią Piratów mam problem, ale nie z Johnny'm tylko ze scenarzystami.

ocenił(a) film na 8
neela96

Yoga Hosers - ale ten film to chyba raczej "inside joke" ekipy, która bardziej chciała bawić razem przy kręceniu, niż komukolwiek go pokazywać.
Jak każdy aktor, który jest w biznesie od trzech dekad, zapewne ma. Jest w jego filmografii kilka tytułów, które mnie nie uwiodły, pytanie tylko, czy to wina Johnny'ego, czy samego scenariusza/reżyserii. Do dziś boję się sprawdzić "Żonę astronauty", która cieszy się opinią nudnego gniota.

neela96

Uwielbiam Deppa, ale od 2010 roku gra coraz gorzej (ciągle tak samo i identyczne, oklepane charaktery dziwaków) i w coraz słabszych filmach. Do najgorszych zaliczam Turystę, Tajemnice lasu, Mroczne cienie. Bezwstydny Mortdecai i Transcendencja też mnie odstrasza tak bardzo, że nawet Johnny nie jest może mnie zachęcić. Źona astronauty sprzed lat jako film również tragiczny, ale tam akurat zagrał świetnie.

ocenił(a) film na 9
neela96

Myślę, że jakiś się znajdzie. Film - tak, ale rolę - raczej wątpię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones