PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118693}
6,1 8 208
ocen
6,1 10 1 8208
Beowulf Droga do sprawiedliwości
powrót do forum filmu Beowulf - Droga do sprawiedliwości

Chyba nikt nie spodziewałby się, że można legendarnych bohaterów staroangielskiego poematu ująć tak... "po ludzku".

ocenił(a) film na 9
Saint_Dumas

Zgadzam się. Widziałem wszystko co ma w tytule "beowulf" oraz "13 wojownik" i o ile ten ostatni był dość pomysłowy to właśnie "Beowulf and Grendel" podobał mi się najbardziej. Jestem troszkę zdziwiony niską oceną (6.44 obecnie) bo dużo gorsze filmy miały lepsze oceny. Cóż... jeżeli ktoś spodziewał się epickich walk herculesa z potworami ;/ to się zawiódł. Ja chciałem zobaczyć mniej więcej to co zobaczyłem.

Najlepszy Beowulf - a przyznam, że przydałoby się jeszcze kilka sensownych adaptacji :P byle nie takich jak w 2007 roku

ocenił(a) film na 10
Saint_Dumas

Zgadza się. Jedyne do czego można się przyczepić - to fakt, że Danię grają tu góry Islandii. Ale to szczegół - w końcu to film fantasy. Reszta - jest na dobrym poziomie - to najlepsza ekranizacja poematu o Beowulwfie. Zdecydowanie przebija hollywoodzkie popłuczyny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones