PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122630}

Bernard i Bianka w krainie kangurów

The Rescuers Down Under
6,9 3 430
ocen
6,9 10 1 3430
Bernard i Bianka w krainie kangurów
powrót do forum filmu Bernard i Bianka w krainie kangurów

Dobrze pamiętam pewne fragmenty, miałem wówczas z 5 lat.
Film miał swoją grozę!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cronin35

Filmwebowy zjebek.

maykell

ojej, hejterek sie poirytował :D

maykell

Nienawidzę Cię :) Już piszę dlaczego.
Mam spieprzone dzieciństwo, bo jak miałem 5 lat, to szedłem do kina na ten film, ale okazało się, że nie dojechała kopia i nam puścili Rybkę zwaną Wandą czy coś takiego... I do dziś nie widziałem najlepszego filmu mojego dzieciństwa.
Masz 5 lat, jesteś na wakacjach, w całej Polanicy plakaty z takim wielkim, zajebistym, złotym orłem, idziesz napalony do kina, a tam kurde inny film leci. 5 lat, złoty orzeł, tydzień czekania na seans, a tam rybka Wanda.

maykell

Teraz doczytałem. Oż Ty, miałeś tak samo jak ja 5 lat, więc to w tym samym czasie. Pewnie byłeś wtedy w kinie, które przytrzymało kopię za długo i do mnie nie dojechała! N-I-E-N-A-W-I-D-Z-Ę :)

kendo777

:D możesz przelać swój gniew na mnie. miałem 6 lat i też byłem na tym filmie wtedy pierwszy raz w kinie (jak maykell). po seansie byłem pod takim wrażeniem, że następnego dnia mama musiała mnie zabrać do kina jeszcze raz... i pewnie przez to wzmożone zainteresowanie pewne kino we Wrocławiu przetrzymało jedną kopię trochę dłużej :)
mea culpa, mea maxima culpa

maykell

serwus!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones