PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211186}

Bestia z mokradeł

Crocodile 2: Death Swamp
3,1 726
ocen
3,1 10 1 726
Bestia z mokradeł
powrót do forum filmu Bestia z mokradeł

Pierwsza część filmu o żółtookim gadzie z morderczym wzrokiem zaskoczyła ciekawym końcem - czy kontynuacja również okaże się interesująca? Dowiemy się tego dzięki TV6 już w najbliższy wtorek, 21.05 o 21. Zapraszamy do wspólnego seansu :)

martini777

kurcze nawet nie wiem który ma krawat :P
Ja myślę że ten w żółtej koszuli

kacal85

no pożyjemy zobaczymy :)

martini777

a jednak najpierw zjadł czarną skrzynkę

kacal85

no i porywacza tak dla równowagi

martini777

i po krawacie;)

martini777

doigrał się :P

kacal85

teraz kto?

martini777

kolorowa koszula? biały porywacz? chyba koszula, żeby porywacze nie stracili przewagi liczebnej za gwałtownie

martini777

murzyn dałby rade, nawet jeśli zostanie sam

ocenił(a) film na 2
kacal85

moze zaborczy wzrokomorderca! ten co za brunetka łazi :)

hapibo

na pewno będzie jednym z pierwszych

ocenił(a) film na 2
FranzHalski

co najważniejsze, grupka debili nazbyt agresywnych najpier opanowała podczas burzy samolot, potem zabiła jednego pilota i samolot roztrzaskał się na mokradłach, gdzie wyskoczył nagle krokoś i zerzarł sobie drugiego pilota.... teraz akcja toczy sie niezwykle flagamtycznie, najedzony aligator pewnie śpi. acha! chłopak tej krotko scietej brunetki jest gdzies w buszu i jedzie z jakim miejscowym swirem na miejsce rozbicia samolotu.

hapibo

krokodylek ładny w nocy i pod deszczem z daleka od telewizora nawet trochę przypomina coś z dinozaurów, i długo je panią najpierw stoi i pokazuje tym ludziom jak trzyma tą panią w pysku i pozuje

ocenił(a) film na 2
FranzHalski

no, lubi miec publikę :))))))))))))))))))

hapibo

ooooooo oko w oko z krokodylem

hapibo

dobranoc

Valdoraptor23

Ponowna emisja we wtorek, 07.01 o 21:35 na antenie Tv6.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Postaram się być z wami

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

TERAZ???

ocenił(a) film na 3
hapibo

Nom

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

a na kanale leci mandragora własnie

ocenił(a) film na 3
hapibo

Nie wiem na jakim kanale (czyli go nie mam) i nie wiem co to za film

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

hahahahahaha canal+ family, puszczają film MANDRAGORA o jkiejś krwiożerczej bestii :)

ocenił(a) film na 3
hapibo

Ja sobie siedze pod jakimś masakrycznym kątem do tv żeby mi wi-fi łapało bo ktoś siedzi na kompie bez wi-fi tylko na kabel

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

To nie jest film z nieśmiertelną księżniczką?

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

Jest tu ktoś?

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

JESTEM ALE NIE OGLADAM

ocenił(a) film na 3
hapibo

Buuuuuuuu sam oglądam niewiarygodne co jest zapomnieli wszyscy?

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

nie mam pojecia!

hapibo

My się w tym czasie bz... Przytulaliśmy przy popkornie! xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Chaniebne niedopuszczenie, jak smieliscie! Ipsiu Was ustawi do pionu!!!

ocenił(a) film na 2
hapibo

Mnie zreszta tez... za te c przed h...

hapibo

ipsio to morderca drzewek bonzai, wiec nie ma prawa glosu :D

ocenił(a) film na 2
Samarrita

dlaczego morderca????

hapibo

nie sledzisz jego fejsbuka :P

ocenił(a) film na 2
Samarrita

ostatnio nic mi sie nie chce śledzić... nigdzie nie mogę kupić kulek kukurydzy i mam depresję!

ocenił(a) film na 3
hapibo

To kukurydza ma kulki??? Chodzi ci o ziarna czy kolby?

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

kulki czyli ziarenka kukurydzy, zeby zrobić popcorn na patelni :)

Valdoraptor23

Czy mogę dołączyć do waszego fanklubu? Uwielbiam kino klasy Z. Mój ulubiony film to "Błękitny Demon", jestem też fanem filmu "Anakonda-krwawe ślady" oraz "Lodowa Groza".

dastan3000

Ależ oczywiście, tu link do naszego tematu z opisem jak to wszystko funkcjonuje :) Klub jest otwarty ;)

http://www.filmweb.pl/forum/filmy/Kino+klasy+Z+5.0+-+temat+dla+Koneser%C3%B3w+Sp ecyficznych+Dzie%C5%82+Sztuki+nr+5.,2371709

Valdoraptor23

Dzięki za info. Wszystko już wiem :)

ocenił(a) film na 3
dastan3000

no ba jasne że można przecież wstęp wolny :)

Naprawdę podobał ci się błękitny demon? z tego co pamiętam tam zabawny był tylko generał. Anakonda owszem była całkiem "mocna". Lodowej grozy jeszcze nie miałem okazji zobaczyć niestety choć dość często ostatnio leciała

Katharsisss

Błekitny Demon to więcej niż tysiąc słów. Pamiętasz scene w której blondyna rzuciła w uzbrojonego generała kołem ratunkowym? Epickie. Co do Lodowej Grozy to naprawdę polecam. :)

ocenił(a) film na 3
dastan3000

Pamiętam, pamiętam, ale moim zdaniem to była jedyna zabawna scena w całym filmie(może jeszcze śmierć generała). Oprócz wyżej wymienionych fragmentów nie był w demonie moim zdaniem nic ciekawego. Co ci się tam podobało? ujęcia rekinów ukradzione z programów przyrodniczych?. Taki nudny średniak jak na te realia dla mnie. Z pulsowych filmów polecam bardzo: Wielka stopa krwawa zemsta oraz Megapyton kontra Gatoroid

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones