Bestie z południowych krain

Beasts of the Southern Wild

2012 1 godz. 33 min.
6,8 22 141
ocen
6,8 10 22141
14 758
chce zobaczyć
7,1 12
ocen krytyków
{"rate":7.0833335,"count":12}
powrót do forum filmu Bestie z południowych krain
  • zjw ocenił(a) ten film na: 9

Dla mnie świetny film. Trudny świat widziany oczami dziecka - dla tej małej brud, smród i reszta nie miały chyba większego znaczenia, dla miej najważniejsze rzeczy to mama, tata, ludzie wokół. I te bestie, które pilnują porządku świata, żeby nawet mimo śmierci wszystko było tak, jak trzeba. Piszę tak, bo dla mnie to jest żadne fantasy, tylko właśnie ten świat dziecka, który chyba musi być troszkę bogatszy, żeby taka mała istota nie zginęła.
    (a te kawałki, jak gość z flaszką wpada do wody i potem ten: "„Kiedyś, gdy tata opowiadał o mamusi, powiedział, że była tak śliczna, że nie musiała włączać kuchenki. Wystarczyło, że weszła do pokoju i woda sama zaczynała się gotować”, oglądałem z 10 razy:)

• zjw ...świat dziecka ale dziecka, które musi szybko dorosnąć, któremu się odbiera dzieciństwo i całą radość życia bo ono myśli tylko o przetrwaniu....przerażający, poruszający obraz..

• half_past_seven ocenił(a) ten film na: 5

zjw (a te kawałki, jak gość z flaszką wpada do wody i potem ten: "„Kiedyś, gdy tata opowiadał o mamusi, powiedział, że była tak śliczna, że nie musiała włączać kuchenki. Wystarczyło, że weszła do pokoju i woda sama zaczynała się gotować”, oglądałem z 10 razy:)

co autor miał na myśli

• jezyna001 ocenił(a) ten film na: 9

zjw wreszcie! nie rozumiem, czemu ten film został zakwalifikowany jako dramat fantasy. Dramat na pewno, ale podięcie go do fantasy to brak zrozumienia fabuły