PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598306}
4,9 5 436
ocen
4,9 10 1 5436
Beyond Skyline
powrót do forum filmu Beyond Skyline

Przypuszczam, że scenariusz jak i całą ekipę filmową porwali kosmici i z racji tego nie ma Drugiej części. to taka moja hipoteza.

ocenił(a) film na 7
slimol4000

producent wierzyl ze w 2012 koniec swiata i dal sobie spokoj z filmem ; ]

slimol4000

ciekawe czy będzie w końcu ta 2 część bo chciałabym ją bardzo zobaczyć ! :)

użytkownik usunięty
21kamilka21

http://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Strze%C5%BCcie+si%C4%99!+Nadci%C4%85ga+sequel +%22Skyline%22-105127

21kamilka21

TO JEST druga część

slimol4000

Tak jak Jumper 2 i inne dziwactwa. Ten film wg mnie nie powstanie.

okmarek

Kto wie... zapowiedź jak na razie jest na grudzień 2015.... może jednak się doczekamy 2 części ;p

okmarek

juz powstal i jest na necie.

ocenił(a) film na 6
okmarek

Kiepski z Ciebie wróżek, film jest!

slimol4000

masz nasrane koleś w głowie

slimol4000

No i jest druga część. ZNACZNIE lepsza od pierwszej. Z niezłym zakończeniem.

AJGOR_2

mówisz że znacznie lepsza?

Wkurza mnie, że film który mógł być wręcz kamieniem milowym inwazyjnego SF stał się zwykłym gniotem. Druga część poszła w zupełnie inny kierunku niż pierwsza. I jak tak patrzę na te ufoki to mi ich aż żal. lecą cholera wie ile czasu żeby nałapać sobie świeżych mózgów. Wpadają na jakieś totalne zadupie i tam, własnie tam pragną złapać tych kilka łepków.
Wiadomo że jeżeli masz przewagę nad przeciwnikiem to jest to bardzo nieuczciwe dlatego zniżasz się do jego poziomu. Walka na noże to jest właśnie to. Mamy szczęście że kuszy nie było, lub chociaż tak jak w Predadotorze łuku.
Jest to świetny film na odmóżdżenie najlepiej przed seansem. A co do efektów.... wiedźmin był gorszy.

kalim13

Chyba nieuważnie oglądałeś i kompletnie nie zrozumiałeś, o co chodzi. Oni nie lecieli, żeby sobie móżdżków nałapać, tylko zaszczepili życie na ziemi (i prawdopodobnie na innych planetach) i przylecieli na żniwa. Ale nie wzięli pod uwagę dwóch rzeczy, i dlatego przegrali. Po pierwsze ewolucji, dzięki której ludzie byli bardziej zaawansowani, niż oni myśleli, a po drugie tego, ze człowiek kilka razy wystawiony na ich promieniowanie, i z niego wyciągnięty się na nie uodparnia, i później jak jego mózg przeszczepiają swojemu, to on nadal ma świadomość człowieka. Oczywiście były niektóre rzeczy śmieszne. Na przykład karate z kosmitami :) Albo w zasadzie nieśmiertelny główny bohater :) Albo chociażby to, że źli świecili na niebiesko, a dobrzy na czerwono :) (To mnie śmieszyło najbardziej). No, ale to jest fantazja. Tu jest wszystko możliwe. Strażnicy galaktyki 2 są pod względem efektów o wiele bardziej zaawansowani, a pod względem głupoty fabuły... też o wiele dalej :) Akurat wczoraj lecieli na HBO, więc mogłem się o tym przekonać.
Nie mówię, że film był jakimś wymiataczem. Ale na pewno był dużo lepszy niż pierwsza część, która była gniotem totalnym.

ocenił(a) film na 3
AJGOR_2

Pierwsza część nie była wysokich lotów ale druga to gniot.

ocenił(a) film na 6
AJGOR_2

Świecili na czerwono, bo to był słowiański wk*rw. Podejrzewam, że to właśnie ludzie z domieszką słowiańskiej krwi mieli zdolność do takiej ewolucji. Iskra wyjdzie z Polski, jak to mówią.

slimol4000

No to mamy trzecią część... :)
https://www.youtube.com/watch?v=MuuqzLwgMhY
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) film na 5
slimol4000

Zabawne, połowa komentarzy to jakieś filozofie na temat dlaczego niema drugiej części,pod filmem który jest właśnie drugą częścią :D
Tak btw. część trzecia również jest.

slimol4000

W zasadzie jest już trzecia z 2020r

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones