PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=316785}

Bez litości

The Equalizer
7,2 113 240
ocen
7,2 10 1 113240
5,4 11
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

Mocny!

ocenił(a) film na 8

Pojedynek osobowości. Wartka akcja trzyma w napięciu. Mimo, iż to nieambitne kino, myśle że może sie podobać..

ocenił(a) film na 2
Drunk_Monkey

Nie, nie może.

Snowi

do Drunk_Monkey: nieambitne kino? Jeżeli mam ochotę na ambitne kino, włączam TV Kultura lub oglądam Viscontiego , Saurę, "Urodziłem się, ale...", "Bogini" itp.
Do Snowi: wprost przeciwnie.

użytkownik usunięty
topfame

Jak widać po autorze wątku komuś może się podobać, pytanie tylko - za co? Mnie ten film raził sztucznością. Z jednej strony dostajemy fabułę, która chyba jednak próbowała być dosyć ambitną - czytanie książki po nocach, dyskusje na jej temat, poważna sytuacja głównej bohaterki, jakieś dylematy bohatera. Z drugiej - gdy przychodzi co do czego to zamiast zakończyć walkę jak najszybciej i najefektywniej dostajemy (jak to słusznie napisano w jednym z wątków) "mściciela z Castoramy". Ja mam spory dysonans - wolę sytuację odwrotną, jak w "Johnie Wicku", gdzie fabuła nie udaje ambitnej, z kolei akcja to pójście na całość, bez wygłupów, jednak z jakąś domieszką realizmu.

ocenił(a) film na 9
Snowi

Świetny film

Drunk_Monkey

Swietny film

ocenił(a) film na 8
sylas182

Tak!

ocenił(a) film na 9
Drunk_Monkey

Oglądam któryś raz i oceniam, że podoba mi się coraz bardziej, dlatego podniosłem ocenę. Bardzo solidne kino sensacyjne. Wszystko na najwyższym poziomie w swoim gatunku. Bez zadęcia, ale z klasą. Fuqua jest gwarantem dobrej roboty.

ocenił(a) film na 4
Drunk_Monkey

"Wartka akcja trzyma w napięciu" - uhahaha :D Tu przez 95% czasu nic się nie dzieje, poza gadaniem i siedzeniem w knajpie

ocenił(a) film na 8
Drunk_Monkey

Popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones