PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8161}

Bez odwrotu

No Retreat, No Surrender
6,6 6 258
ocen
6,6 10 1 6258
3,0 4
oceny krytyków
Bez odwrotu
powrót do forum filmu Bez odwrotu

Fabuła dość infantylna coś z szyldu "you can win if you want", mimo wszystko Van Damme jako antagonista wypadł naprawdę nieźle, a plusem jest mnóstwo walk, które wydają się być naprawdę realistyczne.

Film warty polecenia dla koneserów kina kopanego.

ocenił(a) film na 7
Zlota_Generacja

Tak film jest świetny ja go oglądałam ok. 10 razy a może i więcej. Jest tutaj dobra muzyka w czasie treningów i zajebista w walce końcowej. Warto obejrzeć dla samego Van Damme który ściąga koszule jak kameleon bo nie może pokonać chłopaka który trenował sam legendarny Bruce Lee :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Mela0203

Fakt muzyka na duży plus, sam czasami podczas jakichś treningów słucham tego motywu "Hold on to the vision in your eyes" :)

ocenił(a) film na 7
Zlota_Generacja

Ja też mam tą piosenkę ale dosyć długo ją szukałam ale było warto. Tak samo soundtrack do Rockiego też muzyka w sam raz do ćwiczeń.

ocenił(a) film na 9
Mela0203

Swoją drogą ja jakoś nigdy nie mogłem znaleźć motywu przewodniego do Rocky'ego wykonywanego przez Survivor, dopiero później kiedy oglądałem Słoneczny Patrol - zapamiętałem wykonawcę - ten sam wokalista śpiewał wtedy w Survivor jeśli dobrze pamiętam.

ocenił(a) film na 7
Zlota_Generacja

Tak i on umarł w tym roku jeśli się nie mylę.
Ja się nie skapnęłam jak puszczali ten serial w tv, że to ten sam piosenkarz śpiewa. Dopiero później jak miałam internet to się dowiedziałam, że to ten sam wokalista śpiewa do Słonecznego patrolu i Rockiego.

ocenił(a) film na 9
Mela0203

Kultowa twórczość, w ogóle super się słucha tych kawałków w filmach lat 80-tych czy 90-tych, nadają filmom taki specyficzny klimat, widać, że były tworzone z przemyśleniem, a nie sztuka dla sztuki

ocenił(a) film na 7
Zlota_Generacja

Ja też lubię taką muzykę z tych lat wtedy liczyła się muzyka i tekst. Słynny Dirty Dancing cały soundtrack był świetny. Czy Ostatni Mohikanin muzyka też bajkowa. Nie to co dzisiejsza muzyka na szybkiego żeby zgarnąć więcej kasy.

ocenił(a) film na 7
Zlota_Generacja

Ale trzeba było przyznać ,że on miał świetny głos bo piosenki były świetne i idealnie pasowały do Rockiego.

ocenił(a) film na 9
Mela0203

No mógłbym zaryzykować stwierdzeniem, że tutaj niewiele mu brakowało np. do Queen i Freddy'ego :)

ocenił(a) film na 7
Zlota_Generacja

Złote maliny Rocky też dostał tak samo piosenka z 5 części na końcu w czasie napisów końcowych Eltona Johna która mi się podobała a dostała złotą malinę jakieś pacany chyba te złote maliny dawały.

ocenił(a) film na 9
Mela0203

Ja od dłuższego czasu w ogóle nie zwracam uwagi na jakiekolwiek nagrody: w szczególności typu MTV Awards czy Złota Malina, wiadomo kto je przyznaje, wiadomo też jakie umiejętności mają ludzie, którzy grają pierwsze skrzypce w ich przyznawaniu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones